فهرست
شب جنجالی قرمزها؛ استعفای طاهری و مذاکره با رفیعی
شب جنجالی قرمزها؛ استعفای طاهری و مذاکره با رفیعی

شب جنجالی قرمزها؛ استعفای طاهری و مذاکره با رفیعی

آی اسپورت - اردوی بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با سیاه جامگان و برد شیرین سرخپوشان ماجراهای زیادی را به خود دید. در ابتدا از سوی برخی نزدیکان باشگاه خبری به بیرون داده شد مبنی بر اینکه طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در جمع بازیکنان کناره گیری خود را اعلام کرده است. طاهری پس از برد سرخپوشان به هتل رفت و ضمن تقدیر و تشکر از بازیکنان قهرمانی نیم فصل را به برانکو و شاگردانش تبریک گفت.

طاهری که به اتفاق ترکاشوند و برخی دیگر از مسئولان باشگاه در اردو حضور یافته بود به ناگاه خبر استعفایش را اعلام کرد. این خبر دهان به دهان چرخید و بین اهالی رسانه به عنوان یک شایعه مطرح شد. در همین زمان یک مقام مسئول باشگاه پرسپولیس استعفای طاهری را تکذیب کرد و آن را شایعه خواند. اما حالا خبر رسیده که پس از اعلام استعفای طاهری در جمع بازیکنان این خبر از سوی یکی از دست اندرکاران باشگاه به گوش علی پروین رسیده و پروین هم که رابطه نزدیکی با طاهری دارد در تماس تلفنی طاهری را از این تصمیم منصرف کرده است و به همین سادگی ماجرای استعفای طاهری مطرح، منتشر و سپس منتفی شد. این اتفاقات در آستانه برگزاری مجمع باشگاه پرسپولیس در نوع خود قابل توجه است و دلایل متفاوتی درباره آن مطرح می شود.

از طرفی اتفاق جالب دیگر در حاشیه اردوی جمعه شب سرخپوشان حضور سروش رفیعی در میان بازیکنان پرسپولیس بود. برخلاف برخی تلاش ها برای کتمان کردن این اتفاق، سروش رفیعی که از بازی تراکتورسازی مقابل نفت محروم است زودتر از سایر بازیکنان تراکتور به هتل آمده و علاوه بر بازیکنان پرسپولیس با چند مقام مسئول باشگاه پرسپولیس هم در حال گفت و گو دیده شده است. رفیعی دو پیشنهاد از تیم های خارجی دارد و تلاش می کند به اروپا منتقل شود چرا که احساس می کند شانس دعوت شدن او به تیم ملی با لژیونر شدن افزایش پیدا می کند و نمی خواهد در سال منتهی به جام جهانی تیم ملی را از دست بدهد. با این وجود رفیعی به این خاطر که در صورت عدم پیوستن به تیم های اروپایی مجبور به گرفتن تصمیم برای  آینده خودش است، هم با باشگاه پرسپولیس گفت و گو انجام داده و هم با مسئولان تراکتورسازی مذاکره کرده است.

طبق اخبار دریافتی ما رفیعی هم به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده و هم به تراکتورسازی و گواه آن قبل از هر چیز موضع گیری امیر قلعه نویی است که اعلام کرده در صورتی که این بازیکن به اروپا نرود قراردادش را با ما قطعا تمدید می کند و دیگری مذاکرات مخفیانه او با پرسپولیسی ها طی روزهای اخیر و در نهایت جمعه شب است که به آنها قول امضای قرارداد داده است. خبر توافق پنهانی پرسپولیسی ها با رفیعی که چند روز است رسانه ای شده هرگز از سوی پرسپولیسی ها تکذیب نشده است و درمجموع این بازیکن به دنبال پیوستن به یک تیم خارجی است اما دو تیم داخلی پرسپولیس و تراکتورسازی را هم نزدیک به خود نگه داشته است.

 

 90tv

۴ ۱  
آی اسپورت
2016-12-24 10:43:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
سال منتهی به جام جهانی؟ جام جهانی ۲۰۱۷ تو کدوم کشور برگزار میشه؟۲۰۱۸ که تو روسیه است.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر