فهرست
ستاره دانمارکی بارسا مهار نشدنی است
ستاره دانمارکی بارسا مهار نشدنی است

ستاره دانمارکی بارسا مهار نشدنی است

آی اسپورت - زمستان گذشته و پس از پایان مهلت نقل و انتقالات ژانویه بود که بارسلونا به دلیل مصدومیت شدید و دوری طولانی مدت عثمان دمبله از لالیگا درخواست کرد تا مجوز جذب یک مهاجم جدید را صادر کند. این درخواست مورد پذیرش قرار گرفت و بارسا در نهایت از بین گزینه های متعدد، مارتین برایثویت را از لگانس جذب کرد.

مهاجم دانمارکی شروع خوبی هم داشت اما به تدریج از برنامه های کیکه ستین خارج شد ولی درفصل جاری زیر نظر رونالد کومان اوج گرفته است. برایثویت در 4 بازی اخیر بارسا توانسته 4 گل به ثمر برساند و شب گذشته نیز توانست گل دوم تیمش را روی پاس عثمان دمبله به فرانس واروش بزند تا ثابت کند روی دور گلزنی قرار دارد.

او توانسته بود پیش از این دو گل به دینامو و یک گل نیز به اوساسونا بزند. برایثویت دیشب یک پنالتی هم گرفت که دمبله آن را به گل سوم بارسا تبدیل کرد. برایثویت در پایان بازی گفت:« خوشحالم که حالا فرصت بیشتری به من در بارسا می رسد و نیز از پیروزی های مان.

تیم با رونالد کومان در شرایط خوبی قرار دارد و روند مثبتی را طی می کنیم. وقتی یک مربی جدید می آید، همه آرزو می کنند که اوضاع رو به بهبودی برود اما تابستان فرصت کمی برای آماده سازی داشتیم و به همین دلیل فصل را خوب شروع نکردیم. حالا همه چیز خوب بر وفق مراد پیش می رود.»

     
آی اسپورت
2020-12-03 16:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر