فهرست
طعنه انصاریان به ضیا؛ تو گوشی می‌گن جمعش کن؟
طعنه انصاریان به ضیا؛ تو گوشی می‌گن جمعش کن؟

طعنه انصاریان به ضیا؛ تو گوشی می‌گن جمعش کن؟

آی اسپورت – علی انصاریان بامداد امروز مهمان برنامه فرمول یک بود. او به محض ورود به صحنه تصمیم گرفت از عادل فردوسی پور حمایت کند. او در پاسخ به اولین سوال علی ضیا گفت: «اجازه بدهید همین ابتدا یک چیزی را بگویم. تلویزیون سال ها بر روی افرادی مثل علی ضیا و عادل فردوسی پور سرمایه‌گذاری کرده است. عادل فردوسی پور یک سرمایه ملی است. نباید او را از دست بدهیم. به خاطر کج‌سلیقگی یک مدیر نباید چنین افرادی را کنار بگذاریم.»

علی انصاریان خیلی صریح گفت:«اجازه ندهیم کج سلیقگی یک مدیر، باعث جدایی مردم از تلویزیون بشود. نود با عادل و عادل با نود دیدنیه و سازمان صداوسیما روی همه مجریان و برنامه هایش سرمایه گذاری کرده و نباید اجازه داد به راحتی این سرمایه ها رو از دست داد.» انصاریان همچنین در واکنش به دخالت ضیا گفت:« بذار حرفمو بزنم، تو گوشی میگن جمعش کن؟!»

او همچنین در پاسخ به درخواست علی ضیا برای اعلام شماره های اسپانسر برنامه گفت:«اسپانسر برنامه شماست چرا باید من این ستاره مربع‌ها را بگویم؟، هروقت اسپانسر برنامه من شد، می‌گویم! او همچنین از پخش برنامه جدیدش از شبکه تهران در ایام نوروز با عنوان "منچ" خبر داد.

انصاریان البته ابتدای حضورش در برنامه هم گفت:«من ساعت ۱۰و نیم آمدم و الان ساعت یک شب است که آمدم روی آنتن، این برنامه ریزی ایناس!» او در ادامه از مسئولین صداوسیما درخواست کرد تا هر چه زودتر عادل فردوسی پور را به تلویزیون برگردانند. انصاریان انتقاداتی هم از حضور مدیران غیرورزشی در ورزش کرد. 

 

خبر آنلاین 

۲۸ ۲  
آی اسپورت
2019-03-19 10:47:00
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
علی انصاریان افسوس روزی که به خاطر گزارشگر جام ملت ها باند مسیح علینژاد و رکیک ترین فحاشی نثار خودت و خانواده ات کردند و همین سایت ای اسپرت و برترین ها و خبر ورزشی زمینه فحاشی به خودت و خانواده ات کردند کسی ازت حمایت نکرد.اون روز تنها بودی نه مجری جرات دفاع از تو داشت چون اگه دفاع میکرد خودش را برای کوبیدن توسط ای اسپرت و برترین ها و خبر ورزشی و ورزش 3 آماده میکرد هم باید رکیک ترین فحاشی باند مسیح علینژاد و چند سلبریتی تحمل میکرد
۱
مرثیه‌ای برای مرگ یک رویا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
استبداد تا بدانجا پیش رفته یک ولد الرانت ریشو در شبکه سه، اتوریته‌ی قدسی پیدا کرده و حریم لجن‌آلود او از نقد و بحث مصون دانسته می‌شود. وقتی این جوجه‌ی نوزاد، چنین حفاظت می‌شود، ببینید آن خوکان پیر خود را چه فرض کرده‌اند؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر