فهرست
دکه آنلاین: بدرود آقای گل
دکه آنلاین: بدرود آقای گل

دکه آنلاین: بدرود آقای گل

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با ناصر ملک مطیعی است. بازیگر قدیمی سینما از قول مرحوم تختی گفته که بلد نبوده فیلم بازی کند. این روزنامه به نرفتن حسین حسینی به برنامه نود هم اشاره کرده و اینکه استقلالی ها به او گفته اند حضور در این برنامه برایش خوش یمن نخواهد بود. نورافکن هم امیدوار است استقلال با لژیونر شدنش موافقت کند.

 

خبر ورزشی 19 دی
خبر ورزشی 19 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از مهدی رحمتی مدعی شده که این دروازه بان به دنبال جدایی از استقلال است. سیامک نعمتی هم به این روزنامه گفته که پرسپولیس با جدایی او در نیم فصل مخالفت کرد. این روزنامه با اشاره به حضور طارمی در قطر نوشته که او برای 3 ماه 750 میلیون از الغرافه خواهد گرفت.

 

روزنامه گل 19دی
روزنامه گل 19دی

پیروزی با انتشار عکس طارمی با مهاجم تیمشان خداحافظی کرده و از تیتر بدرود آقای گل استفاده کرده. این روزنامه نوشته با وجود علیپور و منشا، هواداران پرسپولیس نگران جدایی طارمی نخواهند بود. پیروزی از کاهش محرومیت سرور جپاروف هم انتقاد کرده است.

 

پیروزی 19 دی
پیروزی 19 دی

همشهری ورزشی با تیتر آشتی جلوی دوربین عکسی از منشا و احمدزاده در حال شوخی با هم منتشر کرده که نشان می دهد این دو بازیکن دیگر مشکلی با یکدیگر ندارند. طارمی هم در شرایطی از پرسپولیس جدا شده که باید پول حضور در جام جهانی را به حساب این تیم واریز کند.

همشهری ورزشی 19 دی
همشهری ورزشی 19 دی

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-09 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر