فهرست
تکرار یک اشتباه در سپاهان/ اصفهان و این همه ولخرجی؟!
تکرار یک اشتباه در سپاهان/ اصفهان و این همه ولخرجی؟!

تکرار یک اشتباه در سپاهان/ اصفهان و این همه ولخرجی؟!

آی اسپورت - پس از یک شروع آرام و کم سر و صدا در فصل نقل و انتقالات، روزهای طوفانی باشگاه سپاهان از راه رسیده اند. آن ها در راستای استراتژی این چند سال اخیر، باز هم به سراغ خرید ستاره های گرانقیمت رفته اند و قصد دارند در زمینه جابجا کردن رکوردهای نقل و انتقالات، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. آن ها در شرایطی قصد دارند درب های باشگاه را به روی چند ستاره تازه وارد باز کنند که در فصل گذشته، بهترین های شان محصول خود این باشگاه بودند.

نخستین هدف نقل و انتقالاتی باشگاه سپاهان، مهاجم گلزن فصل گذشته فولاد است. شیمبا با مبلغی بسیار گزاف در نزدیکی های امضای قرارداد با طلایی های اصفهان قرار گرفته است. جواد نکونام و هاشم بیک زاده از استقلال و همچنین محمدرضا خلعتبری نیز مورد توجه سپاهانی ها قرار گرفته اند و از این باشگاه پیشنهاد دریافت کرده اند. خلیلیان پیش از این نیز رسول نویدکیا و وریا غفوری را به جمع سپاهانی اضافه کرده تا پنجره نقل و انتقالاتی این تیم را از منظره ستاره ها پر کرده باشد.  

ظهور پدیده هایی نظیر جهان عالیان، علی کریمی و البته مهدی شریفی گلزن در فصل گذشته سپاهان، این باور را به ذهن متبادر می کردند که ساختارهای این باشگاه به سمت تغییر سوق داده می شوند و کشف این استعدادهای ناب از آکادمی، موجب خواهند شد تا بازیکن سازی به خرید ستاره های بزرگ – که طبیعتا فضا را برای مهره های جوان تر تنگ می کنند- اولیت پیدا کند و خریدها در سایه طماننیه بیشتری انجام شوند. وضعیت این فصل سپاهان اما کاملا مشابه روزهای ابتدای فصل گذشته است. آن ها باز هم در مسیر ولخرجی قرار گرفته اند و تلاش می کردند در پروسه انتقال هر ستاره بدون تیم سرک بکشند و هیچ هراسی نیز از میزان هزینه ها به دل راه نمی دهند. این روند را می شد از چند هفته قبل و بعد از فروش چند جوان خوش آتیه از سپاهان به صبای قم نیز حدس زد. مهم نیست درخشش محصولات سپاهان به چه اندازه قابل توجه و ستودنی باشد، آن ها همچنان بین مصرف و تولید، بیشتر توجه شان را صرف مورد اول می کنند. 

  ۸  
آی اسپورت
2014-07-01 17:33:41
نظر دهید

۸ نظر
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۴
لعنت به این باشگاههای صنعتی که فقط بلدند پول خرج کنن و قیمت بازیکن ها رو بالا ببرن آقا در این فوتبالو گل بگیرین
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
نگران سرخابی ها شدی؟که نکنه جابمونن؟
شایان
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۷
اول درست صحبت کن و از تیتر زشتت خجالت بکش ........ دوما تیم ما بازیکن میخره بازیکن هم میسازه... فکر کردین ما آژاکس هستیم که فقط بازیکن بسازیم؟؟؟؟؟ حق نداریم بازیکن بخریم؟؟؟؟؟دوما قیمت شیمبا از خیلی از بازیکنای سرخابی نظیر(نکونام-آندو-خلعتبری-محمد نوری-صادقیان -سید جلال-سوشا مکانی و.. )پایین تره .. برای 2 سال 700هزار دلار که با یک حساب کوچیک سرانگشتی میشه سالی 1میلیاردو پنجاه...خیلیه؟؟؟؟؟
به قول مدیر فولاد دیگه یک بازیکن معمولی هم میگه سالی 900 میلیون میخوام......
بعدشم شرکت فولاد مبارکه 51% خصوصیه و هرچقدر که بخوایم خرید میکنیم کور شه کسی که نمیتونه ببینه..این تیتر هارو برای رویانیان ،پارسال میزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
700 هزار دلار بالای ۲ میلیارد میشه نابغه
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
پول بیت الماله! تنها تیمهای که بدون پول بیت المال اداره میشوند پرسپولیس ، استقلال، راه آهن ، گسترش فولاد تبریز، پدیده مشهد، استقلال خوزستان هستند
علی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۸
پروفسور میشه 2میلیارد و صد هزار
Ham
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۴
خب درست گفته دیگه علامه های دهر
میگه ٧٠٠ تا برای دو سال یعنی سیصد و پنجاه برای یه سال
افشین
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۷
نترس استقلول و پرسپولیس هم بازیکن براشون میمونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر