فهرست
تراکتور می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟
تراکتور می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟

تراکتور می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟

آی اسپورت - تیم فوتبال تراکتور در اولین بازی فصل خود در لیگ نوزدهم شب گذشته (پنج‌شنبه) به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت و در نهایت این دیدار را نتیجه بدون گل به پایان رسید. نکته مهم در نتیجه بازی دو تیم اینجاست که تراکتور مقابل تیمی شکست خورد که به لحاظ مهره و هزینه به هیچ عنوان با این تیم قابل قیاس نیست. تراکتور با آمدن دنیزلی در فصل نقل‌وانتقالات ستارگان زیادی جذب کرد و آماده‌سازی خوبی هم داشت، تا جایی که بعد از گذشت مدتی اهالی فوتبال از تراکتور به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در نوزدهمین دوره لیگ برتر نام بردند. این در حالی است که نه تنها تیم دنیزلی در اولین بازی موفق به شکست نفت مسجدسیلمان نشد، بلکه حتی گلی هم نزد.

تراکتور امسال مثل فصل پیش تغییرات زیادی داشته و علاوه بر این، یکی از دلایل اصلی ناهماهنگی فعلی این تیم می‌تواند ناآشنایی دنیزلی با شرایط فعلی فوتبال ایران باشد. البته بدون شک نمی‌توان از بازی ابتدایی فصل همه چیز را پیش‌بینی کرد، اما شاید تساوی تراکتور مقابل نفت مسجدسلیمان زنگ خطری برای دنیزلی و تیمش باشد تا آنها دوباره به وضعیت فصل گذشته دچار نشوند و امتیازات مهم اول فصل را از دست ندهند.

۱ ۵  
آی اسپورت
2019-08-23 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Saeed
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۰۸
قاطی زدی دفعه بعد احتیاط کن
علی
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۱۸
من طرفدار سپاهان هستم ولی تراکتور که نباخته پس چرا نوشتی تراکتور مقابل تیمی شکست خورد که ...
مهدی
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۳۳
شما نگران تیم خودت باش .
احمد
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۴۲
بی سواد لااقل می خوای تراختور رو بکوبی اول ببین بازی چند چند شده بعد شروع کن !!!! همین شماهاید که فوتبال رو به تباهی کشوندید دیگه.....
مهدی
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۵۵
طرف حتی نمی دونه نتیجه بازی چند چند شده، بعد داره برای اون بازی تحلیل هم می نویسه. اوضاع و احوال روزنامه نگاری ورزشی در ایران!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر