فهرست
پرسپولیس 2-1 پدیده مشهد/ درگیری عنایتی با عالیشاه
پرسپولیس 2-1 پدیده مشهد/ درگیری عنایتی با عالیشاه

پرسپولیس 2-1 پدیده مشهد/ درگیری عنایتی با عالیشاه

آی اسپورت- دیدار تدارکاتی دو تیم پرسپولیس و پدیده خراسان که از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شده بود با نتیجه ۲-۱ به سود پرسپولیس به پایان رسید.

سیاوش یزدانی مدافع میانی جوان پرسپولیس در دقیقه 6 گل اول بازی را زد  و سیدعلی فاطمی در دقیقه 11 بازی را دو بر صفر به نفع سرخ ها کرد اما یونس شاکری مهاجم فصل قبل پرسپولیس در دقیقه 16 یکی از گل ها را جواب داد.

* ترکیب پرسپولیس در نیمه اول: مکانی، نورمحمدی، صبوری، یزدانی، علی‌عسگر، نورالهی، کفشگری، عالیشاه، خالقی، نوری و طارمی

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم: مکانی، حسینی، بنگر، قاسمی، کفشگری، عالیشاه، نوروزی، صادقیان، عباس‌زاده، چمندانی و یک بازیکن تستی

*علیرضا مرزبان در دقیقه 20 بازی به شدت به داور بازی اعتراض کرد و نسبت به عملکرد او انتقاد داشت. داور هم به او تذکر داد که اگر کارش را ادامه دهد از ورزشگاه اخراج می‌شود.

* در ابتدای بازی رضا عنایتی به همراه تمامی بازیکنان پدیده به سمت دایی رفتند و از وی رخصت گرفتند.

* رضا نوروزی به صورت اختصاصی دور زمین دوید.

* نکته بحث‌برانگیز بازی امروز در دقیقه 40 اتفاق افتاد. در یک صحنه بازیکنان پدیده روی عالیشاه خطا کردند سپس در هنگام زدن این ضربه خطا از پشت محوطه 18 قدم توسط پرسپولیسی‌ها ناگهان حرفی بین عنایتی و عالیشاه رد و بدل شد سپس عنایتی به سمت عالیشاه رفت و با ضربه‌ای به او اعتراض کرد. بازیکنان پرسپولیس و پدیده در این صحنه سعی کردند تا این دو نفر را جدا کنند اما به یک‌باره امرایی بازیکن پدیده ضربه‌ای دیگر با دست به سر عالیشاه کوبید همین موضوع باعث شد که مشکلات بیشتر شود سپس علی دایی وارد ماجرا شد و با فریاد‌های بلندش هر سه بازیکن و سایر بازیکنان را آرام کرد. 5 دقیقه بازی به تأخیر افتاد و پس از آن عنایتی و عالیشاه صورت همدیگر را با پادرمیانی دایی بوسیدند. البته مرزبان نیز در این آشتی‌کنان نقش به سزایی داشت و بازی ادامه پیدا کرد. در بین دو نیمه نیز عالیشاه با عنایتی و امرایی در وسط زمین به خوش و بش گرم پرداختند.

     
آی اسپورت
2014-07-01 20:28:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر