فهرست
گزارش روز: مصائب استقلالی ها در تمدید قرارداد ملی پوشان/ فقط 2 نفر می مانند!
گزارش روز: مصائب استقلالی ها در تمدید قرارداد ملی پوشان/ فقط 2 نفر می مانند!

گزارش روز: مصائب استقلالی ها در تمدید قرارداد ملی پوشان/ فقط 2 نفر می مانند!

آی اسپورت- امیر قلعه سرمربی آبی پوشان پیش از شروع جام جهانی روی باقی ماندن ملی پوشانش در استقلال حساب ویژه ای باز کرده بود، اما درخشش تیم ملی در این مسابقات معادلات ژنرال را حسابی به هم ریخته است.
استقلالی ها که مذاکرات با ملی پوشان را به بعد از رقابت های جام جهانی واگذار کرده اند حالا با مشکلات زیادی در رابطه با تمدید قرارداد این بازیکنان مواجه شده اند.

در ابتدا این امیرحسین صادقی بود که در گفتگو با نظری اعلام کرد از قطر پیشنهادی دریافت کرده و می خواهد فوتبالش را در خارج از ایران دنبال کند. البته صادقی پیشنهاد مالی مشخصی نداده است، اما او به دلیل اینکه در مسابقات جام جهانی به صورت کامل بازی کرده انتظار دارد استقلالی ها مبلغ بالایی هم برای او پرداخت کنند. گفته می شود امیرحسین در صورتی با استقلال تمدید می کند که مبلغی هم سطح آندو دریافت کند.

دیگر بازیکنی که آبی پوشان با او مذاکره کرده اند هاشم بیک زاده بوده است. هاشم که در جام جهانی فرصت به میدان رفتن را بدست نیاورد می خواهد مثل همیشه زیر نظر قلعه نویی بازی کند. تنها خواسته ی بیک زاده از مسئولان استقلال آن است که جریمه ی سال گذشته ی وی را ببخشند. بیک زاده سال گذشته 20 درصد از قراردادش به دلیل مصاحبه علیه مدیریت باشگاه کسر شده بود.

خسرو حیدری هم با آنکه همیشه در بازار نقل و انتقالات مشتری دارد اما می خواهد در استقلال بماند. او اما خواسته مبلغ قراردادش افزایش یابد. با توجه به اینکه او سال گذشته نزدیک یک میلیارد و دویست میلیون قرارداد داشت، برای استقلالی ها که سقف قرارداد را یک میلیارد بسته اند افزایش رقم قرارداد این بازیکن مشکل است. گفتنی است خیال استقلالی ها از ماندن خسرو از آن نظر راحت است که یکی از عوامل اصلی پیوستن امید ابراهیمی به استقلال همین بازیکن بود. او که رفاقت دیرینه ای با ابراهیمی دارد از او خواسته بود به استقلال بیاید تا مانند دوران سپاهان در کنار هم بازی کنند.

و در آخر غیر ممکن ترین ماموریت علی نظری برای تمدید قراردادها آندو تیموریان است. او که در جام جهانی از بهترین بازیکنان تیم ملی بود و حالا شنیده می شود از اروپا هم پیشنهاداتی دریافت کرده است. آندو هنوز وارد بحث مالی با استقلالی ها نشده است، اما گفته اگر در ایران بماند فقط برای استقلال بازی خواهد کرد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-01 21:29:34
نظر دهید

۲ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۳
به کوری چشم شما همشون میمونن
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۱
بین این 4 نفر فقط آندو بازیکن خوبی که اون هم به احتمال زیاد خارج از ایران فوتبالش را ادامه میدهد اما از آن 3 نفر ، صادقی که سال پیش کم سوتی نداد و در حالی که مبلغ خوبی از قراردادش هم گرفته بود باز حاشیه ایجاد میکرد رفتنش از استقلال زیاد مهم نیست خسرو و هاشم سال پیش در مجموع 20 تا بازی هم برای استقلال انجام ندادن و مصدوم بودن باید شرایط استقلال قبول کنند وگرنه رفتنشان با توجه به مصدومیت های که اینها دارند به نفع استقلال هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر