فهرست
آقای قلب ساز و مهم ترین گل زندگی/ هله دی ماریا!
آقای قلب ساز و مهم ترین گل زندگی/ هله دی ماریا!

آقای قلب ساز و مهم ترین گل زندگی/ هله دی ماریا!

آی اسپورت - قبل تر از آن که آنجلوتی، آنجلیتو را به خط هافبک منتقل کند و رویایی ترین فصل فوتبالی او را رقم بزند، سابه یا در تیم ملی این نقشه را برایش کشیده بود. او در دیدار دوستانه با ایتالیا در رم، به شکل خیره کننده ای در پست تازه اش موفق بود و بارها و بارها در انتقال بازی و ترتیب دادن ضدحمله درخشان ظاهر شد.

جام جهانی اما برای دی ماریا آغاز دل انگیزی نداشت. او که در طول این فصل فوتبال اروپا پشت سر مثلث بی بی سی در خط هافبک کهکشانی ها خدایی کرده بود، در تقابل با نیجریه تا حدودی از نمایش کابوس وار برابر بوسنی و ایران دور شد. توپ هایش اما همچنان علاقه ای به قرار گرفتن در آغوش تور نداشتند. ستاره شماره هفت آلبی سلسته که این روزها پشت تمجیدهای پیاپی از لئو مسی و «بهترین» دانستن او،  گراهایی برای جدایی از تیم مادریدی می دهد، در تیم ملی بیشتر از پاس دادن، به شوت زدن فکر می کند. او در مسابقه امروز، نشانی از آن پاسور درجه یک لالیگا نداشت و صرفا به انجام حرکات تکنیکی، حمل توپ و شوتزنی فکر می کرد. ستاره، در فاصله تنها دو دقیقه به پایان بازی، پاس طلایی لئو را به یک گل طلایی ختم کرد.

او مهم ترین گل زندگی اش را به ثمر رساند اما باز هم نتوانست همه آن چیزی باشد که آرژانتینی ها برایش می میرند. آقای قلب ساز، فعلا آرژانتین را توی جام نگه داشت تا شاید در بازی های پیش رو، روح عصیانگر آن جسم نحیف را در زمین سبز به رقص دربیاورد. 

     
آی اسپورت
2014-07-02 00:51:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر