فهرست
عکس - آرژانتین؛ غایب بزرگ، حاضر بزرگ تر!
عکس - آرژانتین؛ غایب بزرگ، حاضر بزرگ تر!

عکس - آرژانتین؛ غایب بزرگ، حاضر بزرگ تر!

آی اسپورت - سرخیو آگرو، فصل عجیبی را در من سیتی پشت سر گذاشت. از ناکامی های ابتدای فصل تیم در نتیجه گرفتن تا بازگشت به مسیر پیروزی با درخشش فوق العاده او و در نهایت قهرمانی لیگ پس از تجربه چندین مصدومیت پیاپی. اگر چه تجربه دومین قهرمانی با سیتی، خاطره خوشی از این فصل برای کان کان به جا گذاشت اما او هرگز نیم فصل دوم خوبی در این تیم نداشت.

این ستاره هر چند هفته یک بار مصدوم می شد و آخرین بار نیز پس از به ثمر رساندن یک گل حیاتی در برابر اورتون باز هم مصدوم شد تا ادامه فصل را از دست بدهد. این آسیب دیدگی ها، در آستانه جام جهانی گریبان او را گرفتند. این مهاجم شروع خوبی در جام نداشت و پس از عملکرد نه چندان موفقیت آمیز در دو بازی نخست، در بازی سوم مصدوم شد و ادامه جام را از دست داد. مصدومیت اما آگرو را از تیم دور نکرد.

او امروز با گرمکن روی نیمکت نشسته بود و در لحظات حساس منتهی به وقت های تلف شده خودش را با لئو مسی رساند تا با صمیمی ترین دوست فوتبالی اش حرف بزند. آن ها همه این سال ها در فوتبال ملی کنار هم بوده اند. از نوجوانان تا بزرگسالان. از المپیک تا کوپا و جام جهانی. حالا اما دست تقدیر آگرو را از مسی و مستطیل سبز گرفته تا او روی نیمکت مشغول روحیه دادن به شماره 10 تیمش بشود. او غایب بزرگی است اما آرژانتین حاضر بزرگ تری دارد! 

     
آی اسپورت
2014-07-02 01:27:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر