فهرست
آب پاکی فدراسیون روی دست کی روش/ خبری از اضافه شدن مبلغ قرارداد نیست
آب پاکی فدراسیون روی دست کی روش/ خبری از اضافه شدن مبلغ قرارداد نیست

آب پاکی فدراسیون روی دست کی روش/ خبری از اضافه شدن مبلغ قرارداد نیست

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با کارلوس کی روش چند شرط دارد. استفاده از دستیار ایرانی و نظارت دقیق بر عملکرد تیم های پایه مواردی است که فدراسیون فوتبال در بسته پیشنهادی اش به سرمربی تیم ملی به آنها اشاره کرده است اما مهم ترین شرط فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد با کارلوس کی روش، مسائل مالی است.

علی کفاشیان چند روز قبل گفته بود که پیشنهاد جدید کی روش به فدراسیون فوتبال، سالانه 16 میلیارد تومان برای مجموعه او هزینه دارد و این در حالیست که فدراسیون به مبالغی پایین تر از این رقم فکر می کند.

حالا و بعد از برگزاری جلسه کمیته فنی فدراسیون، کفاشیان و همکارانش تصمیم گرفته اند از موضع خودشان بر سر مسائل مالی کوتاه نیایند و شرط ماندن کی روش در ایران، این است که او با همان رقم قرارداد سابقش کار کند.

احسانی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در مصاحبه اش با ایسنا به پیشنهاد مالی جدید فدراسیون فوتبال اشاره کرده است:\"  بر اساس بررسی‌هایی که در میزان مبالغ قرارداد سایر مربیان خارجی سایر تیم‌های ملی داشتیم و همین طور ارزیابی مبلغ قرارداد کی‌روش در سه سال گذشته، فدراسیون به این جمع‌بندی رسید که او به لحاظ مالی قرارداد بدی را با ما نبسته بود و الان هم به صورت شفاف، از کی‌روش می‌خواهیم تا مبلغ قرارداد جدیدش بر اساس رقم قبلی باشد. خواست فدراسیون فوتبال دقیقا این است که همان دستمزد را به او بدهد مضاف بر اینکه اگر موفقیتی برای تمام تیم‌های ملی از تیم ملی بزرگسالان گرفته تا امید و جوانان حاصل شد، کی‌روش پاداش مشخصی را دریافت کند. موفقیت‌هایی نظیر قهرمانی در جام ملت‌های آسیا، صعود به جام جهانی 2018، راهیابی تیم ملی امید به المپیک و حتی راهیابی تیم ملی جوانان به جام جهانی 2015 از این قبیل خواهند بود.\"

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-02 09:46:27
نظر دهید

۵ نظر
نیما
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۰۳
نه این کفاشیان مثله اینکه بدجور می خواد فرکی رو جایگزین کروش کنه. موتورگازی جای بنز!
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۱
16 میلیارد ! یکم زیاد نیست
reza
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۷
آقای کفاشیان یادت رفته تو برنامه ی زنده شبکه دو گفتی اون یک میلیارد که تو هزینه های فدراسیون بود پول خورده؟؟
کیوان
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۲
خداییش کار درستیه
ahmad
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۲
آلبرتو زاکرونی چی؟ اون که کمتر از کیروش میگرفت، قبلا هم مربی میلان بوده و با میلان قهرمان اروپا و قهرمان سری آ هم شده، کاری که کیروش با رئال نتونست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر