فهرست
گزارش روز/ هووهای کی روش چقدر می گیرند؟
گزارش روز/ هووهای کی روش چقدر می گیرند؟

گزارش روز/ هووهای کی روش چقدر می گیرند؟

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال در دور جدید مذاکراتش با کارلوس کی روش مواضعی دارد که از آن کوتاه نمی آید.

یکی از نکاتی که قطعا علی کفاشیان در دیدار با سرمربی تیم ملی روی آن اصرار دارد، بحث دستمزد کی روش است.

فدراسیون فوتبال برنامه ای برای افزایش دستمزد کی روش ندارد و کی روش باید همان 2.5 میلیون دلاری که تا سال گذشته به او و دستیارانش پرداخت می شد را قبول کند و خبری از موافقت با درخواست 4 میلیون دلاری او نیست.

این موضوع وقتی جالب تر می شود که عضو کمیته فنی فدراسیون به شیوه خودش کی روش را تهدید کند که در صورت عدم توافق با او مربیان بزرگ دیگری را هم می توان به ایران آورد.

احسانی گفته:  با این دستمزدی که فدراسیون حاضر است بابت سرمربی و سایر اعضای کادر فنی بپردازد، ما می‌توانیم مربیان خوب و بزرگی را به ایران بیاوریم. از امثال سرمربی تیم‌های مکزیک، الجزایر و کاستاریکا گرفته تا پکرمن که یک مربی فوق‌العاده حرفه‌ای در تیم ملی کلمبیا هستند و تاثیرات عمیقی در این تیم گذاشته جزو مربیانی هستند که احتمالا حاضرند با این مبالغ در تیمی چون ایران کار کنند.

این صحبتهای احسانی باعث شد تا نگاهی به رقم قراردادهای گزینه های مورد نظر عضو کمیته فنی بیندازیم.

بنا به گزارش سایت معتبر فوربس که قبل از جام جهانی منتشر شد، دستمزد سالانه کارلوس کی روش و تیمش 2,098,060 دلار برای یکسال است تا او سیزدهمین مربی گرانقیت جام جهانی باشد.

خوزه پکرمن که اینروزها منتفدان کی روش مانور زیادی روی نتایج و عملکرد او دارند، سالانه 1,678,450  از فدراسیون فوتبال کلمبیا دریافتی دارد و پانزدهمین مربی گران قیمت جام بوده.

سرمربی مکزیک ارزانترین مربی ای بوده که به برزیل رفته و رقم قرارداد میگوئل هررا با فدراسیون فوتبال مکزیک سالانه تنها 210 هزار دلار بوده است ( اصل این مبلغ 209,810 دلار است)

سرمربی کاستاریکا سالانه 440 هزار دلار دریافتی دارد و فدراسیون فوتبال الجزایر هم به سرمربی اروپایی اش، سالی 1,007,070 دلار پرداخت می کند.

درست است که این مربیان مبلغ کمتری نسبت به کی روش دریافت می کنند اما هیچ کدام از آنها به جز خوزه پکرمن حداقل به لحاظ شهرت و تیم هایی که در آن مربیگری کرده اند، با سرمربی ایران قابل مقایسه نیستند از طرف دیگر معلوم نیست که این مربیان حاضر به کار در فوتبال ایران بشوند یا نه 

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-02 10:15:42
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۰
تو رو خدا گول این کیروش عاقل مات کن رو نخورید و هررا رو بیارید. مطمئن باشید راحت قهرمان جام ملت‌ها میشیم. کیروش همونه که به لبنان و ازبکستان باخت و شانسی کره رو برد. هیچ هنری نداره که اگه داشت از تیم ملی پرتغال و رئال مادرید اخراجش نمیکردن.
yasan
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
بنظرم میگوئل هررا رو بیارن خیلی بهتره آخه وقتی تیمش گل میزنه خیلی باحال میشه
ال مورو
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
مربی ای لازم داریم که قدرت مدیریت هم داشته باشه و گرنه ادم مثبت هایی که علم بالایی هم دارن بدرد ما نمی خورن
محسن
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
پکرمن که فوق العاده هست. ولی کرانچار هم گزینه خوبی برای تیم ملی است
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۳
خیلی از این افراد اگه بخوان بیان ایران پول بیشتری می گیرن و ضمنا این رو هم در نظر بگیرین که تا بخوان با ایران آشنا شن و همه چی رو بشناسن 1 سالی وقت می گیره که این رو هم به عنوان یک هزینه باید در نظر گرفت
Farzad
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
از همه مهمتر اینکه وقتی یک مربی 1600000 دستمزد میگیره با همون دستمزد نمیره به یه تیم دیگه! باید دستمزدش رو زیاد کرد که باز هم میشه همین 2 میلیون!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر