فهرست
نظرسنجی روز / با دستیار ایرانی برای کی روش موافق هستید؟
نظرسنجی روز / با دستیار ایرانی برای کی روش موافق هستید؟

نظرسنجی روز / با دستیار ایرانی برای کی روش موافق هستید؟

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با کارلوس کی روش چند شرط دارد که یکی از این شرط ها استفاده از دستیار ایرانی در کادر فنی تیم ملی است.

عضو کمیته فنی فدراسیون گفته سه چهار مربی جوان و مستعد را به کی روش معرفی می کند تا سرمربی تیم ملی یکی از آنها را انتخاب کند.

کاری به این موضوع نداریم که خواسته فدراسیون در این زمینه منطقی است منتهی کارلوس کی روش نشان داده که با مربی ایرانی نمی تواند کار کند.

در حال حاضر تنها مارکار آقاجانیان به عنوان دستیار ایرانی کی روش مشغول به کار است و مربی پرتغالی تا امروز جدا از قطع همکاری با علیرضا منصوریان و مجید صالح، با امید نمازی هم که خودش به تیم ملی آورده بود، نتوانست کار کند.

او ترجیح می دهد افرادی کنار دستش بنشیند که درک متقابلی بین آنها وجود داشته باشد و حاشیه ای به وجود نیاید.

به نظر شما اولا کدام مربی ایرانی گزینه مناسبی برای دستیاری کی روش محسوب می شود و دوما استفاده از دستیار ایرانی در تیم ملی را تائید می کنید یا نه؟

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-07-02 10:25:13
نظر دهید
۱۰ نظر
اکسل ویتسل
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۳۵
اگر خودش انتخاب کنه میشه وگرنه غیر ممکنه با گزینه تحمیلی کار کنه اینو 100 دفعه نشون اده تازه مارکار هست دیگه مگه مارکار ایرانی نیست؟
نیما
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۰۷
همین الانش هم تیم ملی مربی ایرانی دارد. نمی دونم چرا مارکارآقاجانیان ایرانی به حساب نمی آد به چشم مربیان ایرانی! شایدم چون مدح و ثناشون نمی کنه میگن ایرانی نیست.
میرزا
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۸
موافقم...جلالی و درخشان و علی دایی...به ترتیب دستسار 1-2و 3 کیروش بشن....
ح.ق
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴
هرچی دستیار واسه مربیای خوب گذاشتیم، باندباز دراومدن! اون از قطبی، این از کیروش.معلومه که نخواد باهاشون کار کنه.اگه با ایرانی بودن و سطح پایینش مشکل داشت که با مارکار هم کار نمی کرد
اسماعیل بهبهانی
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۲۲
با دستیار ایرانی موافق نیستم
مگر سرمربی تیم شخصاً اعتقاد به کسی داشته باشد
محسن
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۱
اول یه انتقاد داشتم چرا خبر توافق چلسی و اتلتیکو مادرید بر سر انتقال دیگو کاستا که از دیروز غروب رسمی شدرو نمیرید اگه الان جای چلسی بارسا و رئال بودن صد دفعه این خبرو رفته بودید دوم اینکه موافقم ولی خود کیروش باید دستیارش رو انتخاب کنه نه ما بهش معرفی کنیم 3.5 ساله تو ایران هست و دیگه کامل با همه مربی های ایرانی آشنا شده.
امین
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۵
نه!باعث اخلال تو کار کی روش میشه شک نکنید
علی
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۴
به نظر من اگر دستیار ایرانی باشد باید یک مربی کاملا حرفه ای باشد که چنین مربیانی صبر نمیکنند تا دستیار کی روش شوند و سریع یک تیم در لیگ با آن ها قرارداد می بندد بنابرین معتقدم در این شرایط شاید کی روش بی دستیار ایرانی راحت تر باشد
عباس
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
بلی
عباس
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
بلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر