فهرست
خبری که بازتاب کمی داشت / استعفای کاستا از سرمربیگری کلرمونت
خبری که بازتاب کمی داشت / استعفای کاستا از سرمربیگری کلرمونت

خبری که بازتاب کمی داشت / استعفای کاستا از سرمربیگری کلرمونت

آی اسپورت - اینروزها اینقدر حواس همه به جام جهانی و ماجرای تمدید قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی گرم است که داستان استعفای هلنا کاستا از تیم کلرمونت فوت بازتابی نداشت.

کاستا که در مقطعی هدایت تیم بانوان ایران را بر عهده داشت با قبول سرمربیگری تیم کلرمونت تبدیل به اولین مربی زنی شد که در یک باشگاه فوتبال حرفه ای، بازیکنان مرد را کوچ می کند.

با این حال همکاری او با این باشگاه فرانسوی چندان طولانی نبود. به نوشته سایت گاردین انگلیس، کاستا از اینکه باشگاه بدون هماهنگی با او بازیکن جدید جذب کرده و برنامه بازی دوستانه گذاشته، بسیار ناراحت شده است. او گفته: یکسری اتفاقات در باشگاه رخ داد که برای هیچ مربی قابل پذیرش نیست. مدیر ورزشی باشگاه بدون هماهنگی با من بازیکن جدید گرفته بود. جالب اینکه وقتی از او علت این کار را جویا شدم هیچ جوابی به من نداد و این نهایت بی احترامی است.

حالا کاستا هم به این نتیجه رسیده که هدف باشگاه دسته دومی کلرمونت از عقد قرارداد با او، قرار گرفتن در کانون توجهات بوده و این باشگاه فرانسوی هیچ قدرت و اختیاری به سرمربی اش نداده است.

واکنش باشگاه کلرمونت به استعفای سرمربی سابق تیم زنان ایران هم جالب بوده و آنها اقدام کاستا را عجیب و غیرمنطقی عنوان کرده اند.

     
آی اسپورت
2014-07-02 10:53:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر