فهرست
یادداشت روز: در انتظار فناوری تیر دروازه!
یادداشت روز: در انتظار فناوری تیر دروازه!

یادداشت روز: در انتظار فناوری تیر دروازه!

آی اسپورت- اجرای کامل عدالت؛ این خواسته فیفا بود که فناوری خط دروازه را به وجود آورد. درست مثل اسپری محو شونده. حتی سانتی متر ها هم برای احقاق حق کردن باید رعایت شوند وگرنه ممکن است به اجرای کامل عدالت خدشه وارد شود.

جام جهانی 2014 اما با تکنولوژی خط دروازه و اسپری محو شونده هم نتوانسته باعث اجرای کامل عدالت شود وقتی ضربه بازیکنان شیلی در دقیقه 120 به تیر دروازه می خورد تا آنها علی رغم شایستگی فراوان در ضربات پنالتی مغلوب برزیل پر ستاره و میزبان شوند. تیر دروازه ای که در دقیقه 120 به داد آرژانتین، دیگر مدعی تصاحب جام بیستم هم رسید وقتی ضربه جمایلی با بدشانسی محض وارد دروازه آلبی سلسته نشد و این دیگر تیم پر ستاره آمریکای جنوبی بود که در جام باقی ماند در حالی که هیچ کسی نمی تواند منکر شایستگی های سوئیس برای حضور در جمع 8 تیم برتر جام شود.

فیفا هنوز هم با اجرای کامل عدالت فاصله بسیاری دارد. کاری به واگذاری میزبانی 2022 به قطر نداریم، بحث درون زمین است. جایی که با وجود تمام تدابیر، تیم های کوچکتر قربانی تیر های دروازه می شوند در حالی که تیر قدرت ها به هدف می نشیند.

انگار اجرای کامل عدالت توسط فیفا خیال خام است. شاید این خواسته عجیبی باشد اما فیفا اگر می خواهد به خواسته اش برسد باید فناوری های دیگری را نیز به مستطیل سبز بیاورد. مثل فناوری تیر دروازه! تکنولوزی ای که بتواند فیفا را یک گام دیگر به اجرای کامل عدالت نزدیک کند به گونه ای که اگر تیم ضعیف تر توپ را به تیر دروازه تیم قوی زد، این فناوری جهت اجرای کامل عدالت تیر دروازه را چند سانتی بکشد تا توپ وارد دروازه شود!

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-02 13:00:09
نظر دهید
۵ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
به جای یادداشت روز مینوشتی جوک روز
آدامس خرسی
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خوب بود کلی خندیدم
یه فناوری هم باید بیاره که هر وقت تیما ضعیف اتوبوس چیدن با یه تریلی شخمشون بزنیم
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
faghat ye retard mitooneh hamchin posti ro bezane!
امیر
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۷
اگه مطلبتون جدیه که باید بدونین تیر دروازه قسمتی از اوته نه قسمتی از دروازه به عبارت دیگه تیردروازه شاید بتونه مثل بازی دیشب به تیم مهاجم کمک کنه و یک شانس دیگه برای ضربه زدن بهش بده ولی هیچوقت نمی تونه مانع به ثمر رسیدن گل بشه
بارسا تا ابد
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۹
شوخی بود. دوستان به دل نگیرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر