فهرست

خرسندنیا: کار با قلعه نویی آرزوی هر بازیکنی است

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال تهران که مشغول برگزاری تمرینات آماده سازی خود البته در پشت درهای بسته و بدون حضور اهالی رسانه و هوادارانش است، با حضور بازیکنان جدید و تمدید قرارداد برخی نفرات فصل گذشته، این روزها شکل منسجم‌تری به خود گرفته است. محمدرضا خرسندنیا، بازیکن تازه‌وارد آبی‌پوشان در خصوص حضورش در این تیم به آی اسپورت گفت: واقعا خیلی خوشحالم که توانسته ام نظر اعتماد آقای قلعه‌نویی را جلب کنم و در تیم بزرگی مثل استقلال باشم.

وی افزود: استقلال پرافتخارترین تیم ایران در آسیاست و حضور در این تیم و کار با قلعه نویی می تواند آرزوی هر بازیکنی باشد که من خوشحالم توانستم به این مهم دست پیدا کنم. البته امیدوارم که در بازی های پیش رو در صورت صلاحدید کادر فنی به تیم محبوبم کمک کنم و سهمی در افتخارات آینده استقلال داشته باشم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت قراردادش با استقلال خاطرنشان کرد : قرارداد من با استقلال به مدت سه سال است و امیدوارم با استفاده از تجربیاتم در زمان حضور در تیم پدیده به استقلال کمک کنم.

خرسندنیا در آخر نیز با اشاره به هواداران استقلال اظهار داشت : در این مدت کم حضور در تمرینات، رابطه خوبی با هواداران خونگرم استقلال برقرار کرده‌ام و آنها همواره به من لطف داشته اند که امیدوارم بتوانم محبت شان را در آینده جبران کنم.

     
آی اسپورت
2014-07-02 12:51:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر