فهرست
آذرنیا: هیچ سمتی در تراکتورسازی ندارم
آذرنیا: هیچ سمتی در تراکتورسازی ندارم

آذرنیا: هیچ سمتی در تراکتورسازی ندارم

آی اسپورت- حسن آذرنیا سرپرست سال گذشته تراکتورسازی که از سمت خود کناره‌گیری کرده بود در اخبار به‌عنوان مدیر سازمان فوتبال این باشگاه معرفی شد؛ ولی وی در گفتگو با خبرنگار ‌آی اسپورت در تبریز این موضوع را تکذیب می‌کند.

آذرنیا در این باره توضیح می‌دهد: بعد از اینکه بنده از سرپرستی این تیم کنار کشیدم آقای نظمی مدیریت سازمان فوتبال را به بنده پیشنهاد دادند ولی بنده این مسئولیت را قبول نکردم و اخبار منتشره در این باره کذب است.

آذرنیا در شرایطی این موضوع را رد می‌کند که در قرارداد امضا شده با فروزان وی نیز حضور داشته و عکس یادگاری نیز گرفته بودند و اکثر بازیکنان از تماس آذرنیا برای تمدید قرارداد خود خبر دادند که آذرنیا توضیح داد: من روز اول که رسول خطیبی سرمربی این تیم شد، به ایشان گفتم که رفاقتی هر کاری از دستم بر بیاید برایتان انجام می‌دهم. آن روز هم به من زنگ زدند و گفتند باید به تهران برویم که من هم قبول کردم. در تماس‌ها نیز قبل از اینکه آقای ذوالفقاری کار را در دست بگیرد بنده تماس‌های را داشته‌ام ولی بعد دفتر تلفن را در اختیار وی قرار دادم و دیگر از باشگاه خبری ندارم و در خانه به استراحت می‌پردازم.

     
آی اسپورت
2014-07-02 13:12:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر