فهرست
پرسپولیس93 بدون سیدجلال ،پولادی و خلعتبری /ستاره بی ستاره!
پرسپولیس93 بدون سیدجلال ،پولادی و خلعتبری /ستاره بی ستاره!

پرسپولیس93 بدون سیدجلال ،پولادی و خلعتبری /ستاره بی ستاره!

آی اسپورت – محمدرضا خلعتبری از پرسپولیس جدا شد،سیدجلال حسینی  به احتمال زیاد از این تیم خواهد رفت و انتقال مهرداد پولادی را هم می توان محتمل دانست.
همه اینها از بی پولی باشگاه  پرسپولیس نشات می گیرد.چرا که یا پولی نیست یا اگر پولی ترزیق می شود فقط بخش کوچکی از قراردادهای فصل قبل را می دهند و پولی برای ستاره ها نمی ماند.
با وجود اینکه اسپانسر باشگاه  تا کنون حدود 7-6  میلیارد  به باشگاه تزریق کرده اما این پول در کمترین زمان ممکن  بین اعضای کادر فنی و  بازیکنان فصل قبل تقسیم شده  اما بدهی باشگاه به ستاره هایی مثل خلعتبری آنقدر سنگین است که رحیمی قادر نیست  طلب فصل قبل آنها را صاف کند و ستاره ها یکی یکی از این تیم کوچ می کنند.حساب سیدجلال اما جداست چرا که این بازیکن  با پیشنها سنگینی مواجه شده  و می تواند به راحتی از پرسپولیس دل بکند.مهرداد پولادی هم  که مثل خلعتبری  از  دریافتی ناچیزش از پرسپولیس گله دارد و مطالباتش سنگین به نظر می رسد سه پیشنهاد اروپایی دارد و به غیر از اینکه احتمالا پول بهتری نصیبش خواهد شد از این موقعیت نمی شود به راحتی گذشت.
با این وجود از بین ملی پوشان پرسپولیس یک رضا حقیقی می ماند و حسین ماهینی که باشگاه پول ماشین یکی را نداده و درباره رقم فصل جدید قرارداد دیگری  با  او به توافق نرسیده و کشمکش های این دو بازیکن با باشگاه ادامه دارد.
این اتفاق در حالی رخ می دهد که علیرضا رحیمی در اولین روز مدیریتش  و در جلسه با هیات مدیره اعلام کرده بود حفظ ملی پوشان در اولویت است.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-02 12:59:11
نظر دهید

۲ نظر
sina
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۷
رحیمی فک کرده پرسپولیس سپاهانه!!!!عمو این تیمی که الان هستی پرسپولیس پادشاه فوتبال ایرانه نمیتونی برو.اقا فهمیده خلعت رو سپاهان میخواد داره پاسش میده اونجا. البته خلعت بازیکن میلیاردی نباس باشه چی بازی میکنه مگه.
saeed
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۳
این رحیمی اومده پرسپولیس اتیش بزنه بره نابود کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر