فهرست
پیش‌بازی بلژیک-تونس؛ زخم خورده‌ها و قدرتمندان
پیش‌بازی بلژیک-تونس؛ زخم خورده‌ها و قدرتمندان

پیش‌بازی بلژیک-تونس؛ زخم خورده‌ها و قدرتمندان

آی اسپورت – برای بلژیک که در بازی اول قدرتمندانه از سد نه‌چندان محکم پاناما گذشت، برتری بر تونس چندان دشوار به نظر نمی‌رسد اما اگر تیم آفریقایی مانند بازی با انگلیس جان‌سخت نشان دهد، معادلات به هم می‌ریزد. به همین دلیل بازی ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه اسپارتاک در چارچوب دور دوم گروه هفتم جام‌جهانی 2018 جذابیت خاصی دارد.

  شرایط فعلی

 تونس تنها در آخرین دقایق مغلوب گل هری کین برای انگلیس شد و یک امتیاز بازی اول را از دست داد. در سوی مقابل بلژیک با درخشش ستارگانش، پاناما را در اولین بازی تاریخش در جام‌جهانی ناکام گذاشت. شاگردان مارتینس امیدوارند با برتری در این بازی جشن صعود برپا کنند.

 اولین رویارویی

 اولین بازی تاریخ 2 تیم می‌تواند جذابیت‌های پنهانی داشته باشد؛ از تداوم درخشش ستارگان بلژیک گرفته تا احتمال شگفتی‌سازی پاناما با تیمی یکدست و بدون ستاره.

 غایبان احتمالی

 لوکاکو، گلزن برتر بلژیک در بازی اول در تمرینات اخیر دچار گرفتگی عضله پا شد اما به احتمال زیاد به بازی می‌رسد. غیر از او، 2 تیم محروم و مصدوم خاصی ندارند.

 نکات کلیدی

  *بلژیک در صورت پیروزی و بسته نگه داشتن، اولین تجربه خودش در برتری در 2 بازی اول مرحله گروهی جام‌جهانی آن هم بدون گل خورده را پشت سر خواهد گذاشت.

 *پاناما در اندیشه ثبت اولین گل تاریخ خودش در جام‌جهانی است.

 *بلژیک از جام‌جهانی 1982 تا به حال فقط یک بار در مرحله گروهی حذف شده است.

 ترکیب احتمالی

 بلژیک: کورتوا، آلدروایرلد، فرتونگن، ویتسل، دی‌بروینه، لوکاکو، هازار، کاراسکو، مرتنس،مونیر و بویاتا

 تونس: پندو، موریو، اسکوبار،تورس، گومز، پرس، بارسناس، کوپر، دیویس، گودوی و رودریگس

 نود

     
آی اسپورت
2018-06-23 10:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر