فهرست
گزارش روز : انصراف فرکی از هدایت تیم‌ملی‌/ وحشت از افکار عمومی
گزارش روز : انصراف فرکی از هدایت تیم‌ملی‌/ وحشت از افکار عمومی

گزارش روز : انصراف فرکی از هدایت تیم‌ملی‌/ وحشت از افکار عمومی

آی‌اسپورت‌ ـ حسین فرکی سرمربی سابق فولاد قهرمان فصل گذشته لیگ ایران تا پیش از آغاز جام‌جهانی گزینه مناسب برای هدایت تیم‌ملی‌ به نظر می‌ رسید. اما با درخشش دور از انتظار تیم‌ملی‌ ایران در جام‌جهانی هواداران کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ در سراسر ایران تکثیر شده اند و حالا حضور یک  مربی ایرانی به جای کی‌روش می‌ تواند فضایی غیرقابل توصیف و دشوار برای این شخص ایجاد کند.
فرکی که در سال های گذشته به مرور و با نتایج خوب در رقابت های لیگ‌برتر برای خود مقبولیت بسیاری کسب کرده حالا به دشواری می‌ تواند خود را به عنوان سرمربی تیم‌ملی‌ تصور کند؛ چه، او به عنوان مربی ایرانی جانشین کی‌روش به جز مشکلات طبیعی یک مربی ملی مسئله مخالفت هواداران و البته مقایسه همیشگی آنها با خودش را به دوش خواهد کشید. با این وصف فرکی که دوستان عاقلی در فوتبال ایران دارد در مشورت از آنها در هدایت تیم‌ملی‌ منصرف شده است، خوب است که بدانید حسین آقا گزینه اصلی فدراسیون فوتبال ایران برای جانشینی کی‌روش بوده اما در حال حاضر استخدام او ریسک بالایی در پی دارد و بنابراین جانب احتیاط را باید رعایت کرد. این چیزی است که از حرف های روز گذشته کفاشیان هم برمی آمد، کفاشیانی که عقیده دارد استخدام مربی ایران فقط به سوزاندن این مربی کمک خواهد کرد و حداقل جام ملت های آسیا زمان مناسبی برای استخدام یک مربی جدید ایرانی نیست.
امروز نزدیکان حسین فرکی این موضوع را در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ تایید کردند، اینکه از بین دوستان فرکی محمد دادکان یکی از کسانی بوده که به شدت وی را از پذیرش پست مربیگری تیم‌ملی‌ در این شرایط منع کرده است.
شما هم می‌ توانید در این زمینه همراه ما باشید، آیا فرکی گزینه مناسبی برای هدایت تیم‌ملی‌ است؟
  ۹  
آی اسپورت
2014-07-02 13:09:40
نظر دهید

۹ نظر
فرید
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۲
نه. در این شرایط نابود میشه، هیچ مربی ایرانی دیگه ای هم در این شرایط نمی تونه جانشین کیروش بشه...
رضا
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
به هیچ عنوان گزینه داخلی‌ مناسب نیست، کاشکی‌ مربی‌ الجزایرو بیارن.به هیچ عنوان گزینه داخلی‌ مناسب نیست، کاشکی‌ مربی‌ الجزایرو بیارن.

یا یه گزینهٔ خارجی‌ (خوب) با سوابق مریبگری تیمهای ملی‌
sina
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
خدارو شکر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
کرانچار بهترین گزینه هست
علی
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۶
معلوم نیست چرا هر کس می خواد به تیم ملی خدمت کنه دادکان سعی داره پشیمونش کنه.فکر کنم می خواد فدراسیون زمین بخوره تا زمینه برای بازگشتش فراهم بشه.
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۲
فقط کیروش
Mohammed-R
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
به نظر من با نفرتی که مردم ایران از فوتبال داخلی و مربی های داخلی دارن فرق نمیکنه که کی سرمربی بشه و آدم درستی باشه یا نه به هر حال نمیتونه کارش رو درست انجام بده...فدراسیون هم بهتره بجای فکر کردن به سرمربی تیم ملی چندتا استادیوم و زمین مجهز برای فوتبال این مملکت درست کنه یا طرح های حمایتی برای فوتبال پایه درست کنه وگرنه کیروش صد سال هم سرمربی باشه کمکی به ایران نمیکنه
محسن
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۳
خیر.فقط گزینه های خارجی اونم در سطح کیروش یا بالاتر.
ehsan
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۴
منطقی ترین کاررو آقای فرکی کرد
چون با کوچکترین ضعفی همه بهش حمله میکنند
الان بهترین فرد کیروش هست
اگر در جامملت ها موفق شد میمونه
در غیراون صورت اون رو هم میندازن بیرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر