فهرست
وینگادا گزینه جدی جانشینی کی‌روش/ انتخاب منطقی رئیس و روسا
وینگادا گزینه جدی جانشینی کی‌روش/ انتخاب منطقی رئیس و روسا

وینگادا گزینه جدی جانشینی کی‌روش/ انتخاب منطقی رئیس و روسا

آی‌اسپورت‌ ـ اگر ناگهان باخبر شدید که ادواردو نلو وینگادا سرمربی پرتغالی تیم‌ملی‌ امید به عنوان سرمربی تیم‌ملی‌ ایران برگزیده شده است تعجب نکنید.

در حال حاضر فدراسیون فوتبال در نقطه عزیمت از کی‌روش به یک گزینه دیگر است. اگرچه آنها از وجوه مثبت استخدام تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش باخبرند اما اجابت درخواست مالی کی‌روش فعلا مقدور نیست در ضمن به نظر می‌ رسد فدراسیون فوتبال ایران از سروکله زدن با کی‌روش خسته شده است، چرا که کی‌روش اگرچه یک مربی درجه یک در سطح دنیاست اما اخلاق های خاص خود را هم دارد. چیزی که بارها و بارها کفاشیان را به فکر پایان همکاری با وی انداخته است.
در روزهای گذشته جنگ سردی بین کی‌روش و کفاشیان در جریان بوده و آقای سرمربی به فدراسیون پیغام داده است اگر پیشنهادی دارند آن را کتبی به وی ارائه بدهند. البته مشخص نیست که پیشنهاد فدراسیون مورد تایید کی‌روش قرار بگیرد یا نه؟! در هر صورت هر چه که هست اوضاع در گرگ و میش کامل است، در این شرایط خبر جالبی از فدراسیون فوتبال به بیرون درز کرده که در هماهنگی کامل با صحبت دیروز علی کفاشیان است. کفاشیانی که قصد ندارد ریسک انتخاب یک مربی داخلی را به دوش بکشد و در عین حال می‌ خواهد جانب احتیاط را هم رعایت کرده باشد.

 بنابراین خبر نلو وینگادا سرمربی تیم‌ملی‌ امید گزینه جانشینی کارلوس کی‌روش است. او اهل پرتغال و معرفی شده توسط خود کی‌روش است و البته سابقه کافی حضور در فوتبال ایران را هم دارد اگرچه مقبولیت وی هرگز به اندازه کارلوس کی‌روش نیست. اگر که در آینده اتفاقی در این زمینه افتاد یادتان باشد که ما خبرتان کرده بودیم.

. نام وینگادا را که در فوتبال ایران تجربه ناموفق پرسپولیس را از سر گذرانده در ذهن داشته باشید، شاید مرد بعدی نیمکت ایشان باشد.
  ۹  
آی اسپورت
2014-07-02 13:31:22
نظر دهید

۹ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۹
این که تاریخ گذشته ست. همون حسین فرکی بهتره
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
آقا به نظر من کرانچار بهترین گزینه هست. هم خارجیه و سابقه خوبی داره هم شناخت خوبی داره از ایران
فرهنگ
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۲
آخه دلال بازی تاکی؟

اگه اینجوری بشه خودم کفاشیان رو خاکش میکنم
sina
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
خیانتی که وینگادا واسه پرسپوبیس کرد رو فراموش نمیکنیم. ترکیبی که جلو بنیادکار گذاشت تا تیم شکست بخوره تا اخراج شه وپولش رو کامل بگیره
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
خاک بر سرت کفاشیان شک دارم یکم عقل تو کلت باشه...
محسن
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۲
کرانچار که خیلی بهتره. اگه کیروش نشد کرانچار بهترین گزینه هست.
Mohammed-R
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۰
من نمیفهمم چرا انقد برای روزنامه ها عجیبه که کیروش گفته پیشنهادتون رو «کتبی» ارائه بدین...سیستم حرفه ای همینه که فدراسیون پیشنهادش رو به ایجینت مربی ارائه میده اون یا قبول میکنه یا رد میکنه یا بیشتر دربارش حرف میزنن...تنها حرف کیروش اینه که تا پیشنهاد رسمی نباشه نمیشه درباره چیزی حرف زد...حتما روزنامه ها انتظار دارن کفاشیان توی مصاحبه پیشنهاد ارائه بده کیروش هم تو مصاحبه جواب مثبت بده!...درضمن نلو وینگادا یه بار تو ایران ناموفق بوده توی تیم امید هم کار خاصی نکرده...دلیلی نداره جایگزین کیروش بشه
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
زرشک!!
امیر
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۸
این وینگادا به درد نمیخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر