فهرست
سوال روز: کدام باشگاه بدهی خلعتبری به عجمان را پرداخت می‌ کند؟
سوال روز: کدام باشگاه بدهی خلعتبری به عجمان را پرداخت می‌ کند؟

سوال روز: کدام باشگاه بدهی خلعتبری به عجمان را پرداخت می‌ کند؟

آی‌اسپورت‌ ـ دوران حضور محمدرضا خلعتبری بازیکن 4 و نیم میلیارد تومانی بدون دستاورد خاصی به پایان رسید. خلعت که فصل گذشته با هیاهوی عجیب و غریب و نمایش خسته کننده از باشگاه عجمان به پرسپولیس آمد تا هیچ بازیکن ایرانی در لیگی که نام خلیج عربی را دارد بازی نکند. پس از ناتوانی پرسپولیس در پرداخت دیون یکساله به عجمان در نهایت از جمع قرمزها جدا شد. موضوع مهم درباره خلعتبری این است که استخدام او4 الی  4 و نیم میلیارد تومان خرج روی دست باشگاه پرسپولیس می‌ گذاشت. رقمی که یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس می‌ گوید می‌ توان یک تیم لیگ برتری با آن بست!

خلعتبری در مصاحبه پس از جدایی اعلام کرده به هر باشگاهی که بدهی او و عجمان را بپردازد خواهد رفت. باشگاهی که باید در درجه اول این مبلغ را در خزانه اش ذخیره داشته باشد. البته این مبلغ به شدت با عددی که سازمان لیگ‌برتر برای سقف تیم های لیگ برتری برگزیده بود منافات دارد ... حالا سوال اینجاست کدام باشگاه می‌ تواند از پس بدهی یک و میلیارد تومانی و البته مبلغ قرارداد این فصل خلعتبری برمی آید؟ آیا سپاهان یا باشگاهی ثروتمندتر از این تیم پولدار اصفهانی؟ یادتان باشد که در مورد چه مبلغی صحبت می‌ کنیم.
  ۴  
آی اسپورت
2014-07-02 14:05:23
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۰
استقلال
معلومه که
matin
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
چشمت کور شه که چه مبلغی رو میده سپاهان ! اگه پرسپولیس مونده بود با یه ریال مونده بود اما حالا که میخواد بیاد سپاهان با 5 میلیارد ؟؟؟؟؟؟ گل جهانی میدونست چه سایت بنجل و مافیایی هستین که درتونو تخته کرد !
کوروش عباسی
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۰
بینم....250 هزار دلار میشه یه ملیاردو نیم؟؟؟؟!!!!!!
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۷
اگه مونده بود لنگپولیس که دیگه خبری از این همه کنجکاوی راجع به رقم قراردادش نبود ؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر