فهرست
پرسپولیس لیگ را با شماره یک استارت می زند/ مکانی ثابت برای سوشا
پرسپولیس لیگ را با شماره یک استارت می زند/ مکانی ثابت برای سوشا

پرسپولیس لیگ را با شماره یک استارت می زند/ مکانی ثابت برای سوشا

آی اسپوتر - در اولین روزهای امضای سوشا مکانی در باشگاه پرسپولیس، هواداران این تیم تصور می کردند یک ذخیره مطمئن برای نیلسون کوریا از راه رسیده است. نمایش نه چندان درخشان سوشا در برابر السد را که کنار بگذاریم، او در خوزستان عملکرد فوق العاده ای داشت و در 15 مسابقه لیگ برتری با فولاد 10 بار کلین شیت کرد. او همچنین از نیلسون پنالتی گیر تر است و در آن روند مد نظر هواداران پرسپولیس می توانست به هنگان رسیدن مسابقه های حذفی به ضربات پنلتی به تیم کمک کند. در مجموع در نگاه پرسپولیسی ها، او گلری تلقی می شد که بیشتر از شهاب گردان، امیر عابدزاده و رضا محمدی خود را به دروازه بان محبوب برزیلی نزدیک می کند و یک تهدید بالقوه برای جایگاه او محسوب می شود.

در روزهای اخیر اما شرایط به گونه ای رقم خورده که دیگر نمی شود انتظار داشت نیلسون همانند فصل گذشته، فصل جدید را هم به عنوان بازیکن ثابت آغاز کند. این دروازه بان علیرغم توافق با سرخپوشان در اولین روزهای فصل نقل و انتقالات، پس از بازگشت به کشورش دیگر تمایلی به حضور دوباره در ایران نشان نداد و حتی نامه خداحافظی اش را منتشر کرد. کمی بعد اما از احتمال حضور دوباره او در ایران صحبت کردند اما بدقولی های کوریا همچنان ادامه دارد و او هنوز در ایران رویت نشده است.

حضور دائم در جلسه های تمرینی و دیدارهای تدارکاتی، صاحب پیراهن شماره 1 پرسپولیس را در ابتدای فصل روی خط دروازه این تیم قرار خواهد داد. حالا سوشا این فرصت ویژه را دارد که در ابتدای فصل گلر اول تیم جدیدش باشد و اگر درخشش فصل گذشته در ترکیب فولاد را در تهران هم تکرار کند، نیلسون را حتی در صورت حضور دوباره در تمرینات پرسپولیس به نیمکت نشینی عادت خواهد داد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-02 15:25:27
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۰
10 بار کلین شیت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر