فهرست
گزارش روز: نکونام نفتی می شود؟!
گزارش روز: نکونام نفتی می شود؟!

گزارش روز: نکونام نفتی می شود؟!

آی اسپورت- جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران پس از پایان جام جهانی در فکر انتخاب تیم جدیدش است که البته از بین گزینه های موجود این انتخاب برای نکو کار سختی است.
اصلی ترین گزینه های نکونام تیم های سپاهان و تراکتورسازی بودند و آنها پیشنهاد های خوبی هم به کاپینتان تیم ملی ایران داده بودند، اما این بازیکن در نظر دارد فوتبالش را در پایتخت ادامه دهد و از همین رو به این پیشنهادات پاسخ منفی داده است.
حضور در استقلال اما ایده آلِ جواد نکونام بود و او مشکلی با کار کردن مجدد زیر نظر قلعه نویی نداشت، اما لیست نفرات استقلال تقریبا پر شده است و قلعه نویی هم چندان مایل به حضور نکونام در استقلال نبود، و بدین صورت این گزینه منتفی شد.
و در آخر علی منصوریان و نفت تهران یکی از مشتریان اصلی کاپیتان نکو هستند که البته حضور هافبک تیم ملی در این تیم محتمل است. با توجه به چارت تیم نفت تهران و امکانات حرفه ای این باشگاه و حضور در تهران ، نفت گزینه ی خوبی برای جواد است. منصوریان هم رابطه ی خوبی با بازیکن سابق استقلال دارد و به این انتقال علاقه مند است. باید دید در روزهای آینده وضعیت جوائ نکونام، کاپیتان تیم ملی کشورمان چه خواهد شد؟! 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-02 15:59:50
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
نفت تهران کل بوجه اش 7 میلیارد تومانه! تقریبا 2 میلیاردش رو باید بدن به نکونام
عماد
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
مفت گرونه این نکومال... مرتیکه ی چکش...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر