فهرست
سوال روز : انتخاب اول ملی پوشان کدام باشگاه است؟
سوال روز : انتخاب اول ملی پوشان کدام باشگاه است؟

سوال روز : انتخاب اول ملی پوشان کدام باشگاه است؟

آی اسپورت - چند روزی از بازگشت شاگردان کارلوس کی روش از برزیل می گذرد و هنوز سرنوشت فصل آینده بیشتر آن ها مشخص نشده است. به نظر می رسد ملی پوشان ایرانی، نقش اول نقل و انتقالات داغ روزهای پیش روی فوتبال ایران باشند. بازیکنانی که در جام جهانی برای ایران به میدان رفته اند، احتمالا در انتظار پیشنهادهایی از آن طرف مرزها خواهند ماند و نیمکت نشین ها نیز به سبب حضور در فهرست نهایی 23 نفره کی روش، قیمت شان را بالاتر از گذشته خواهند برد. در میان باشگاه های خوش خرید فوتبال ایران، پرسپولیس را باید از پروسه نبرد برای خرید ستاره های تیم ملی خارج دانست. نهایت ارتباط آن ها با ملی پوشان می تواند تمدید با بازیکنان خودشان باشد. آن ها در صورت عدم موفقیت در تمدید با بازیکنان ملی پوش فصل گذشته خودشان، به سراغ گزینه های جوان و ناشناخته تر خواهند رفت. با این حساب، 4 باشگاه استقلال تهران، تراکتور، فولاد و سپاهان اصلی ترین مشتریان بازیکنان بازگشته از برزیل به شمار خواهند رفت.

باشگاه فولاد خوزستان، روزهای مرموزی را پشت سر می گذارد. آن ها یک به یک دارند ستاره های شان را از دست می دهند و هنوز هیچ حرکتی برای برقراری دوباره توازن در تیم نکرده اند و به نظر می رسد در فاصله چند ماه بعد از دومین قهرمانی در لیگ برتر، در مسیر یک جوانگرایی دور از انتظار قرار گرفته اند. آن ها احتمالا به زودی مذاکره با چند ملی پوش را کلید می زدند اما در شرایط فعلی شانس زیادی برای بازسازی دوباره تیم ندارند. برای ملی پوشانی که قصد دارند فوتبال را در تهران دنبال کنند، استقلال تهران می تواند گزینه ایده آلی باشد. توجه به این نکته اما ضروری است که لیست بزرگسالان استقلال در شرف پر شدن قرار گرفته و احتمالا تنها ناکامی در تمدید قراداد ملی پوشان استقلال، این باشگاه را به سمت خرید ملی پوشان جدید سوق خواهد داد.

پیش بینی می شود در روزهای آینده، دو باشگاه تراکتور و سپاهان پنجره نقل و انتقالات را در محاصره طوفان قرار دهند. تراکتورسازی با توجه به شرایط نابه سامان این روزهایش شاید در نگاه اول جذابیت زیادی برای ملی پوشان نداشته باشد اما خود را آماده کرده است تا پیشنهادهایی نجومی به گزینه های ملی پوش بدهد و کلید این کار را با مطرح کردن پینشهاد 3 میلیاردی برای آندو زده است. به نظر می رسد بالاخره پول لازم تراکتور برای ورود به نقل و انتقالات تامین شده و آن ها باید با پول بیشتر این عقب ماندگی را جبران کنند. باشگاه سپاهان نیز، در زمینه جابه جا کردن رکوردها با تبریزی ها رقابت خواهد کرد. طلایی ها همانند چند فصل گذشته هراسی از خریدهای گرانقیمت ندارند و به محض دست گذاشتن روی یک بازیکن، از پس شرط و شروط مالی او برخواهند آمد. آن ها با توجه به وضعیت مالی باثبات و پرداخت های منظم، احتمالا محبوب ترین باشگاه نزد ملی پوشان محسوب می شوند. 

     
آی اسپورت
2014-07-02 16:15:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر