فهرست
گزارش روز: کروس، تاثیرگذار ولی خارج از دید
گزارش روز: کروس، تاثیرگذار ولی خارج از دید

گزارش روز: کروس، تاثیرگذار ولی خارج از دید

آی اسپورت- دیدار روز دوشنبه آلمان-الجزایر، برای طرفداران رئال مادرید بازی ویژه ای بود: آنها در حال بررسی تونی کروس بودند، هدف اول کارلو آنچلوتی در فصل نقل و انتقالات.

مانند 3 بازی پیشین آلمان، لوو او را در پست بال چپ 3-3-4 باز داد، سیستمی که آنچلوتی در رئال از آن استفاده می‌کند. رقیب اصلی هافبک آلمانی دی‌ماریا خواهد بود، البته اگر او در مادرید بماند.

کروس از لحاظ فیزیکی و تکنیکی سطح بالایی دارد که او را به یکی از کامل ترین هافبک‌های جهان تبدیل کرده است. او در نمایش‌های خوب تیمش تاثیر زیادی دارد و پاس‌هایش شروع حملات ژرمن هاست. قدرتمند، با دقت، با اعتماد به نفس در هنگام پاس دادن. او تمام زمین را به خوبی پوشش می‌دهد و این در حالیست که تاثیر مستقیم زیادی روی بازی نداشت.

دو شوت به دروازه در پایان نیمه ی اول داشت که با اختلاف کم به بیرون رفت. هر دوی آنها از آن شوت‌های کلاسیکی بود که او در زدن آنها متخصص است.

 

انریکه ارتگو

مارکا

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-02 16:20:14
نظر دهید

۱ نظر
بهنام
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
اتفاقا پاشنه آشیل آلمان همین کروس بود نه تو حمله خوب بود و نه تو دفاع اینو و لام گند زده بودن به خط هافبک آلمان واقعا گوندوگان ی سرو گردن از کروس و خدیرا و اوزیل سطحش بالاتره ولی حیف که بد مصدومیتی اومده سراغش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر