فهرست
پیشنهاد رسمی ایران به کارلوس کی‌روش: با همان مبلغ قبلی قرارداد می‌ بندیم
پیشنهاد رسمی ایران به کارلوس کی‌روش: با همان مبلغ قبلی قرارداد می‌ بندیم

پیشنهاد رسمی ایران به کارلوس کی‌روش: با همان مبلغ قبلی قرارداد می‌ بندیم

آی‌اسپورت‌ ـ جلسه روز گذشته کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران برای بررسی شرایط تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش با نتایج ویژه به پایان رسیده است. نتیجه مهم؛ همان پیشنهادی است که کارلوس کی‌روش خواستار شده فدراسیون آن را به صورت کتبی به او بدهد. امروز محمد احسانی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا شروط جدید فدراسیون فوتبال را به شرح زیر اعلام کرده است.
 فدراسیون فوتبال 3 شرط کلی برای کارلوس کی‌روش گذشته به شرح زیر است:1. بخش مالی ؛2. بخش عملکرد ؛3. شرایطی که فدراسیون فوتبال برای انتخاب دستیار ایرانی گذاشته است.
حرف های احسانی را بخوانید:*
مثل قبل پول بگیر کارلوس

بر اساس بررسی‌هایی که در میزان مبالغ قرارداد سایر مربیان خارجی سایر تیم‌های ملی داشتیم و همین طور ارزیابی مبلغ قرارداد کی‌روش در سه سال گذشته، فدراسیون به این جمع‌بندی رسید که او به لحاظ مالی قرارداد بدی را با ما نبسته بود و الان هم به صورت شفاف، از کی‌روش می‌خواهیم تا مبلغ قرارداد جدیدش بر اساس رقم قبلی باشد. خواست فدراسیون فوتبال دقیقا این است که همان دستمزد را به او بدهد مضاف بر اینکه اگر موفقیتی برای تمام تیم‌های ملی از تیم ملی بزرگسالان گرفته تا امید و جوانان حاصل شد، کی‌روش پاداش مشخصی را دریافت کند. موفقیت‌هایی نظیر قهرمانی در جام ملت‌های آسیا، صعود به جام جهانی 2018، راهیابی تیم ملی امید به المپیک و حتی راهیابی تیم ملی جوانان به جام جهانی 2015 از این قبیل خواهند بود.

* نظارت دقیق بر تیم‌های ملی

خواست کمیته فنی از فدراسیون این است که در توافق جدید کی‌روش که توانایی زیادی در بحث فوتبال پایه و شناخت استعدادها دارد باید نظارت کامل و دقیقی را بر سایر تیم‌های ملی ما به ویژه تیم ملی المپیک (امید) و جوانان داشته باشد و از موفقیت‌های این تیم‌ها هم نفع ببرد.

* فدراسیون چهار مربی ایرانی پیشنهاد می‌دهد

فدراسیون  سه تا چهار مربی ایرانی  را به کی‌روش معرفی خواهیم کرد تا او از میان مربی دستیار دلخواه خود را انتخاب کند . مربی ایرانی باید در کادر فنی تیم حضور فعال داشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-07-02 17:51:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر