فهرست
زمزمه های نزدیک شدن به حکم جنجالی کارت های خدمت/ طوفان در راه است؟
زمزمه های نزدیک شدن به حکم جنجالی کارت های خدمت/ طوفان در راه است؟

زمزمه های نزدیک شدن به حکم جنجالی کارت های خدمت/ طوفان در راه است؟

آی اسپورت - در روزهای اخیر زمزمه هایی در ارتباط با اعلام قریب الوقوع یکی از جنجالی ترین خکم های تاریخ فوتبال ایران به راه افتاده است. گفته می شود احکام مربوط به کارت های پایان خدمت جعلی بعضی از بازیکنان فوتبال به زودی صادر خواهد شد و سونامی بزرگی در فوتبال ایران به راه خواهد انداخت. در اولین حکم مرتبط با این ماجرا البته سعید حلافی از شکایت تیم فجر تبرئه شده است اما ظاهرا حکم های باقی مانده دیگر چنین روندی را نخواهند داشت.

یکی از دلایل انفعال این روزهای تیم های نظامی در فصل نقل و انتقالات، شاید عدم صدور حکم هایی باشد که در ماه های اخیر شائبه های فراوانی در ارتباط با آن ها مطرح می شده است. سرباز اعلام شدن تعدادی از ستاره های لیگ برتری که از انواع و اقسام باشگاه ها پیشنهاد دریافت کرده اند، می تواند رقابت در تیم های نظامی را برای به خدمت گرفتن آن ها با مبالغ بسیار کمتر داغ کند. این البته در شرایطی ست که این احکام متصل به محرومیت های طولانی نباشند. ظاهرا پای خیلی ها در این ماجرا به میان خواهد آمد که بیشترشان با باشگاه قهرمان لیگ سیزدهم مرتبط هستند.

اینکه چرا تا به امروز تنها حکم ماجرای سعید حلافی اعلام شده و از صدور سایر حکم ها در پرونده کارت های جعلی پایان خدمت جلوگیری شده است، از سوی خیلی ها به حضور ایران در رقابت های جام جهانی مرتبط می شود. از این دیرکرد اینگونه برداشت می شود که تصمیم سازان فوتبال ایران قصد نداشته اند در روزهای حساس و مهم جام جهانی این فضای منفی را در اطراف بازیکنان تیم ملی ایران شکل دهند و روحیه بازیکن خاصی را خراب کنند. با این حساب، حالا که فصل نقل و انتقالات دارد به اتمام می رسد باید منتظر اعلام این احکام باشیم و اگر این گمانه زنی های زمانی درست از آب دربیایند، یک طوفان در مسیر فوتبال ایران قرار خواهد گرفت. 

     
آی اسپورت
2014-07-02 17:55:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر