فهرست
تصمیم کمیته فنی فدراسیون؛ مخالفت با استخدام مربی ایرانی/ کی‌روش نیاید پکرمن هست!
تصمیم کمیته فنی فدراسیون؛ مخالفت با استخدام مربی ایرانی/ کی‌روش نیاید پکرمن هست!

تصمیم کمیته فنی فدراسیون؛ مخالفت با استخدام مربی ایرانی/ کی‌روش نیاید پکرمن هست!

آی‌اسپورت‌ ـ همانطور که علی کفاشیان در مصاحبه روز گذشته اش اعلام کرده فدراسیون فوتبال به طور کامل از استخدام مربی ایرانی چشم پوشی کرده است. آنها با توجه به جو پیش آمده قصد ندارند ریسک کنند و قرار است مربی تیم‌ملی‌ ایران با اولویت کارلوس کی‌روش یک چهره خارجی باشد.
احسانی در توجیه این تصمیم برای آنکه به مربیان ایرانی هم برنخورد تفسیر عجیبی به زبان آورده و گفته است آنها به این دلیل سراغ مربی ایرانی  نمی‌ روند که اگر تیم‌ملی‌ قهرمان جام ملت ها بشود مردم این پیروزی را نتیجه زحمات کی‌روش می‌ دانند!
با این توجیه مضحک احسانی سپس بحث جدیدی را باز می‌ کند و می‌ گوید: فدراسیون منتظر کی‌روش نخواهد ماند و اگر این مربی به پیشنهاد ایران پاسخ منفی بدهد آنها به سرعت سراغ مربیان دیگری خواهند رفت.
نکته جالب این است که حالا همه فوتبالی ها دلبستگی عمیقی به پکرمن پیدا کرده اند، مربی ای که با درخشش تیم کلمبیا در جام جهانی مورد علاقه کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفته است. احسانی درباره پکرمن و دیگران می‌ گوید:. تیم ایران با حضورش در جام جهانی شرایط خوبی پیدا کرد و با این دستمزدی که فدراسیون حاضر است بابت سرمربی و سایر اعضای کادر فنی بپردازد، ما می‌توانیم مربیان خوب و بزرگی را به ایران بیاوریم. از امثال سرمربی تیم‌های مکزیک، الجزایر و کاستاریکا گرفته تا پکرمن که یک مربی فوق‌العاده حرفه‌ای در تیم ملی کلمبیا هستند و تاثیرات عمیقی در این تیم گذاشته جزو مربیانی هستند که احتمالا حاضرند با این مبالغ در تیمی چون ایران کار کنند. باز هم تاکید می‌کنم ما همیشه قدرشناس زحمات مربیان ایرانی هستیم و این نگاه‌مان بیگانه‌پرستی نیست بلکه معتقدیم یک تصمیم منطقی است که می‌تواند به نفع فوتبال و تیم ملی ما باشد.

تاکید احسانی روی کلمه ( این مبلغ) یعنی اینکه ایران دارد پول خوبی به کی‌روش می‌ دهد و این مربی باید شروط فدراسیون را بپذیرد. اما سوال اینجاست که آیا کی‌روش خواهد پذیرفت که به ایران باید و با همان قرارداد قبلی به کار ادامه دهد؟
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-02 18:00:35
نظر دهید

۵ نظر
آرش از مونیخ
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
مربى الجزایر که با ترابزون اسپور قرارداد بسته چقدر دروغ؟
نوید
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۰
از اولش هم باید یه مربی ارژانتینی میاوردن چون قدیما همیشه به سبک ارژانتینی بازی کردیم و بارها با این سبک قهرمان آسیا شدیم الان هم بهترین راه بازگشت به اصل خویشه پکرمن هم نیاید بیلسای بزرگ هست
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۲
جالبه که هر بار اسم پکرمن مطرح میشه . یادمه یه مدت که مصطفوی دبیر فدراسیون شده بود باز میگفتن که پکرمن رو میاریم که گفتن چون یهودیه قبول نکرده بیاد ایران یه دفعه امیر قلعه نوعی شد سرمربی ، این داستان مال سال 2006 هستش. کلا دروغاشون هم مثل همه . یادتون رفته برای همین کیرش چقدر خایه مالی کردین تا حاضر شد تو ایران کار کنه؟همه میدونن که مربی بزرگ حاضر نیست تو ایران کار کنه .
-
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۰
پکرمن و بیلسا و هررا از کیروش بهترن سبکشونم به فوتبال ایرانی دیکتره
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۹
اخه جرا مردم خر فرض میکنید پکرمن کلاهش بیفته ایران نمیاد اینجا
الان با اون نمایش کلمبیا قطعا میره تو باشگاهای بزرگ اروپا
به خدا مربی بزرگ خارجی نمیاد ایران
جرا ای اسپورت این مطالب جاپ میکونه
همین کیروش هم عمرن نمونه
ای اسپورت صداقت داشته باش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر