فهرست
مرور عملکرد خلعتبری در پرسپولیس/ مرد گل های 3 امتیازی
مرور عملکرد خلعتبری در پرسپولیس/ مرد گل های 3 امتیازی

مرور عملکرد خلعتبری در پرسپولیس/ مرد گل های 3 امتیازی

آی اسپورت - دوران حضور محمدرضا خلعتبری در تیم فوتبال پرسپولیس سرانجام به پایان رسید. ستاره ریزنقش تکنیکی قرمزها، سال گذشته در یک انتقال جنجالی و پرسروصدا و البته بسیار پرهزینه، از عجمان به پرسپولیس بازگشت تا دوران عدم حضور بازیکنان ایرانی در لیگ امارات که نام خلیج فارس را در عنوانش جعل کرده تداوم پیدا کند. او در پرسپولیس عملکرد نسبتا خوبی داشت  اما نتوانست به طور کامل موجبات رضایت هواداران تیم را فراهم بیاورد. او در این تیم گل های زیادی به ثمر نرساند اما همه گل هایش 3 امتیاز برای سرخ ها به ارمغان آوردند. درست در شرایطی که همه منتظر بودند خلعت در فصل دوم بیشتر و بیشتر در پرسپولیس بدرخشد، قرارداد او با این باشگاه فسخ شد.

خلعت اولین بار در هفته هشتم پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد تا اولین بازی اش برای این تیم داربی تهران باشد. او 34 دقیقه در داربی به میدان رفت و نتوانست در این مسابقه کار خاصی انجام دهد. یک هفته بعد، دومین بازی این بازیکن برای سرخ ها، با پنالتی 3 امتیازی او به گسترش همراه شد. خلعتبری گل بعدی اش را در هفته چهاردم با یک ضربه آزاد تماشایی وارد دروازه راه اهن کرد. این گل هم همانند گل قبلی 3 امتیازی بود.

بهترین نمایش مهاجم شماره 99 پرسپولیس، در هفته هفدهم برابر تیم سابق او انجام شد. او در آن مسابقه دو بار به زیبایی هر چه تمام تر توپ را به تور دروازه ذوب آهنی ها رساند. آخرین گل این بازیکن برای پرسپولیس در هفته بیستم در جدال با ملوان انزلی از روی سر گلر جوان این تیم وارد دروازه شد. گلی که باز هم همه 3 امتیاز مسابقه را برای پرسپولیس به ارمغان آورد.

خلعتبری در مجموع  6 گل برای پرسپولیس به ثمر رساند و در لباس این تیم 3 پاس گل صادر کرد. او از زمان حضور در پرسپولیس تنها در یک مسابقه برابر فولاد به میدان نرفت. دلیل این اتفاق نیز 3 اخطاره شدن این بازیکن پیش از آن مسابقه بود. او در کل 1594 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفت. 

     
آی اسپورت
2014-07-02 19:10:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر