فهرست
نیمار: برای پیروزی باید جیمز رودریگس را مهار کنیم
نیمار: برای پیروزی باید جیمز رودریگس را مهار کنیم

نیمار: برای پیروزی باید جیمز رودریگس را مهار کنیم

آی اسپورت- نیمار، ستاره تیم ملی برزیل، از جیمز رودریگس، ستاره کلمبیا به عنوان بازیکنی بزرگ نام برد اما اظهار امیدواری کرد که تیمش بتواند در دیدار مقابل کلمبیا، این مهاجم گلزن را مهار کند.

جیمز رودریگس در حال حاضر با 5 گل زده در صدر جدول گلزنان جام جهانی قرار دارد و نیمار با 4 گل زده، دوم است. دو تیم برزیل و کلمبیا جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام مقابل هم قرار خواهند گرفت و نیمار امیدوار است که هم تیمی هایش بتوانند مانع از افزایش تعداد گل های زده جیمز رودریگس شوند.

او به خبرنگاران گفت:\" من پیش از این هم می دانستم که جیمز بازیکن بزرگی است و او در این جام جهانی توانایی هایش را به خوبی نشان داد.

تنها کاری که ما در 22 سالگی می توانیم انجام بدهیم این است که فوتبال مان را بازی کنیم. در فوتبال سن و سال مهم نیست. تجربه کمک می کند اما من 22 سال دارم و اتفاقات زیادی را در زندگی پشت سر گذاشته ام و چیزهای زیادی یاد گرفته ام. به همین خاطر بازیکن باتجربه ای هستم. تنها کاری که من می توانیم انجام بدهیم این است که به زمین برویم و فوتبال بازی کنیم.

کلمبیا تیم فوق العاده ای است؛ آنها پیروزی های زیادی داشتند و در طول رقابت ها هم نشان داده اند که قدرت زیادی دارند. جیمز بازیکن فوق العاده ای است. او یک ستاره است؛ هرچند بازیکن خیلی جوانی است. او مانند من 22 ساله است. او نشان داده که بازیکن فوق العاده ای است و باید به خاطر همه کارهایی که انجام داده، تبریک گفت.

اما امیدوارم روند او در جام جهانی به پایان برسد و برزیل به پیش برود؛ با همه احترامی که برای آنها قائل هستم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-03 00:49:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر