فهرست
پیشنهاد 40 میلیون یورویی آرسنال برای الکسیس سانچس
پیشنهاد 40 میلیون یورویی آرسنال برای الکسیس سانچس

پیشنهاد 40 میلیون یورویی آرسنال برای الکسیس سانچس

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، باشگاه آرسنال آماده است تا با پیشنهادی 40 میلیون یورویی، الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی بارسلونا را به خدمت بگیرد.

آرسن ونگر که برای دیدن بازی های جام جهانی به برزیل سفر کرده، در چند روز آینده با مدیر برنامه های سانچس ملاقات خواهد کرد تا شرایط پیوستن این بازیکن به توپچی ها را بررسی کند.

به ویژه اینکه لیورپولی ها نیز به دنبال سانچس هستند و قصد دارند او را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال لوئی سوارس، به آنفیلد ببرند. حتی منچستریونایتد و یوونتوس نیز برای به خدمت گرفتن این مهاجم ابراز تمایل کرده اند.

اما اکنون آرسنالی ها با ارائه پیشنهاد 40 میلیون یورویی برای سانچس، مبلغی که بارسا برای فروش او در نظر گرفته، در صدر فهرست مشتریان او قرار گرفته است.

اکنون ونگر درتلاش است تا سانچس را متقاعد کند تا  به جای دیگر باشگاه ها، آرسنال را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کند.

این در حالی است که گفته می شود مدیران بارسا و لیورپول به تازگی با هم دیدار داشتند تا در مورد انتقال سانچس گفتگو کنند اما شاید جدیت ونگر برای به خدمت گرفتن این مهاجم او را متقاعد کند تا به جای آنفیلد راهی امیریتس شود.

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-03 01:18:26
نظر دهید

۳ نظر
منچستری
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۸
امیدوارمبیاد منچستریونایتد
pouria بارسلونا
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۸:۴۳
رئیس بارسا گفت حداقل یه فصل دیگه می مونه !!
siavash
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
یه روز میام میگن آرسنال 40 تا میده (فک کنم هفته پیش) یه بار میام میگن آرسنال 25 پوند 30 دلار میده (همین دیروز!!!!) باز یه بار میگن 40 تا میده! :|||
شده مث خواص سیر و پیاز! یه روز خوبه یه روز بد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر