فهرست
گزارش روز: پایان راز پیراهن مسی؛ به نکونام رسیده تقدیم می‌‌شود به پولادی!
گزارش روز: پایان راز پیراهن مسی؛ به نکونام رسیده تقدیم می‌‌شود به پولادی!

گزارش روز: پایان راز پیراهن مسی؛ به نکونام رسیده تقدیم می‌‌شود به پولادی!

آی‌اسپورت‌ ـ  بخشی از برنامه امشب بیست چهارده ویژه جام‌جهانی به این سوال اختصاص داشت که پیراهن لیونل مسی در پایان بازی ایران ـ آرژانتین به چه کسی رسیده است؟ پیراهنی که پیگیری رسانه های ایران درباره سرنوشت آن بعد از بازی بوسنی خشم کاپیتان تیم‌ملی‌ را در پی داشت.

نکونام در آن روزها گفته بود پیراهن مسی را نگرفته است که اگر بخواهد این کار را بکند می‌ توانست در سال های بازی در لالیگا این کار را انجام بدهد. اما امشب پس از سوالی که فردوسی پور از نکونام پرسید جواد بعد از کمی دست دست پاسخ دادن به این سوال را به مهرداد پولادی محول کرد که پولادی در این باره گفت: من خیلی دوست داشتم پیراهن مسی را بگیرم و این را داخل بازی به او گفتم. آخر بازی توی راهرو داشتم سمت مسی می‌ رفتم که دیدم او با توجه به دوستی قبلی اش با آقا جواد دارد با او صحبت می‌ کند و پیراهنش را هم به آقا جواد داد.

در این لحظه جواد نکونام به میان حرف های پولادی آمد و گفت: اگر مهرداد بخواهد چون او را دوست دارد پیراهن را به او هدیه خواهد داد. جواد سپس رو به دوربین کرد و خطاب به بینندگان گفت: من به همه شما قول می‌ دهم که پیراهن مسی را که در خانه ام هست به پولادی هدیه می‌ دهم چون مهرداد را خیلی دوست دارم.

به این ترتیب راز کشف نشده پیراهن مسی با حرف های این دو بازیکن به کشف نهایی رسید. فقط مشخص نشد چرا نکونام بعد از بازی آرژانتین گفته بود پیراهن را از مسی نگرفته است ...

پولادی و نکونام بعد از آغاز این بحث تا پایان این برنامه چند بار دیگر این باره حرف زدند و با شوخی های بامزه فضای برنامه را جذاب تر کردند. نکونام در یک توضیح تکمیلی در این باره گفت: او دوست دارد پیراهن های بازیکنان بزرگ را بگیرد و هیچ ابایی هم از این بابت ندارد کمااینکه قبلا پیراهن رائول گنزالس را از این بازیکن دریافت کرده است ... به هر حال کل داستان همین بود. شاید آنقدرها هم اهمیتی نداشت.

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-03 01:59:40
نظر دهید

۵ نظر
رضا
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۶
اگه دقت میکردی قضیه اینجوری نبود بلکه خود مسی به پولادی گفت میخوام پیراهنم رو بهت بدم...
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۱۱
ماست مالی از نوع نکونام.
اون موقع که امثال دژاگه داشتن از ناراختی باخت پرپر میزدن این آقا به مسی التماس می کرد که پیراهنت رو به من بده
علیرضا
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۳
عجب دروغگوییه این نکو؟ این که میگفت من پیراهن مسی را نگرفتم! اگر میخواستم هفت سال جلوش بازی میکردم میگرفتم و از این حرفها!! چی شد پس؟ یواشکی گرفته تکذیب هم میکرد!!
یوهان کرایوف
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۵
فقط یک مسئله موند اونم اینکه نکونام با ماسکرانو و سابه یا توی راهرو ورزگاه چه درگیری لفظی پیدا کردن
PERSEPOLIS
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۵
agha khali bastand, tablo bud pooladi gerefte, mesle bache ha tarsid o ghaziaro endakht gardane bozorgtaresh
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر