فهرست
پولادی: می‌ خواهم به اسپانیا یا آلمان بروم
پولادی: می‌ خواهم به اسپانیا یا آلمان بروم

پولادی: می‌ خواهم به اسپانیا یا آلمان بروم

آی‌اسپورت‌ ـ مهرداد پولادی ستاره غیرمنتظره فوتبال ایران در جام‌جهانی اعلام کرد برای ادامه فوتبالش قصد دارد به یک کشور خارجی برود. پولادی که در برنامه بیست چهارده برنامه عادل فردوسی پور حاضر شده بود درباره نمایش خوبش در جام‌جهانی گفت: یک تیم با او همکاری کرده اند تا او بتواند نمایش خوبی مقابل آرژانتین و نیجریه داشته باشد.
پولادی در ادامه درباره هاشم  بیگ‌زاده هم گفت:  بیگ‌زاده یک رقیب خوب و یک رفیق همراه بود که به نظر من بدشانسی آورد. البته اینکه من بازی کنم یا او هیچ فرقی نداشت و در نهایت موفقیت تیم‌ملی‌ مهم بود. این حرف من به هیچ وجه شعار نیست و همه ما در تیم‌ملی‌ به موفقیت جمعی فکر می‌ کردیم.
پولادی همچنین درباره احتمال حضورش در پرسپولیس طوری صحبت کرد که کسی به ماندن او در جمع قرمزها امیدوار نباشد. مدافع چپ تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی گفت: مدیر برنامه هایم پیگیر کارهای من است تا من به یک تیم آلمانی یا اسپانیایی بروم.
نکته دیگر مصاحبه پولادی هم درباره دفاع او از فریادهای هم تیمی اش جواد نکونام در تیم‌ملی‌ بود. پولادی در این باره که چرا جواد سر بازیکنان تیم‌ملی‌ داد می‌ زد گفت: ما در لحظاتی از بازی حواسمان پرت می‌ شود و جواد با فریادهایش ما را متوجه خود می‌ کند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-03 01:39:16
نظر دهید

۱ نظر
عباس
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
موفق باشی پسر با غیرت پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر