فهرست
گزارش تصویری جام ستاره‌ها: شکست سنگین استقلال و تساوی نود و هشتی ها
گزارش تصویری جام ستاره‌ها: شکست سنگین استقلال و تساوی نود و هشتی ها

گزارش تصویری جام ستاره‌ها: شکست سنگین استقلال و تساوی نود و هشتی ها

آی اسپورت - پنجمین دوره رقابت های جام ستاره ها، از امروز در ولنجک آغاز شد. این مسابقات جالب، با ایده اول پژمان جمشیدی شکل گرفته و او در همه این سال ها مدیریت آن را بر عهده داشته است. تیم های شرکت کننده در این جام، ترکیبی از ستاره های سابق تیم ملی و استقلال و پرسپولیس و هنرمندان حوزه های سینما، تلویزیون و موسیقی هستند. هشت تیم حاضر در این دوره جام، تیم های 98 فرانسه( با حضور خداداد، شاهرودی، کریم باقری)، موسیقی( با حضور رضا یزدانی، همایون شجریان، احسان خواجه امیری)، هنرمندان(با حضور وحید شمسایی، محسن طنابنده، پژمان بازغی)، پرسپولیس ( با حضور بهروز سلطانی، حمید استیلی، سهراب انتظاری)، استقلال( با حضور پرویز برومند، مجید نامجومطلق  علی موسوی)، پاراگ( عادل فردوسی پور، محسن عاشوری و کرمانی مقام) و تیم های رینوزیت و پاراگ هستند.

این مسابقات طی 8 شب برگزار خواهد شد. هر شب دو مسابقه از 22 تا 24 و در مجموعه سبز ولنجک انجام می شود. در شب نخست این رقابت ها، تیم های 98 فرانسه و پاراگ در یک نبرد جذاب به تساوی 3-3 دست پیدا کردند و پدر خوب، استقلال را با نتیجه 5 بر یک از پیش رو برداشت. کریم باقری و مهدی هاشمی نسب(2 بار) زننده گل های تیم 98 بودند و محمدعلی عباسپور، پیام پورانکوه و حسین توکلی نیز برای تیم پاراگ گلزنی کردند.

در مسابقه دوم نیز حمید آیت ، امیرعباس غفوری اصل ، بابک غفوری و رضا ملاح زاده (2بار ) گلزنان تیم پدر خوب بودند و تنها گل تیم پیشکسوتان استقلال را حمید واعظ وارد دروازه تیم حریف کرد.

فردا شب ابتدا تیم هنرمندان با رینوزیت و سپس تیم موسیقی با پرسپولیس به مصاف یکدیگر می روند. تیم 98 فرانسه مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها به شمار می رود. 

\"2.jpg\"

\"3.jpg\"

\"4.jpg\"

\"5.jpg\"

\"6.jpg\"

\"7.jpg\"

\"8.jpg\"

\"9.jpg\"

\"10.jpg\"

\"11.jpg\"

\"12.jpg\"

\"13.jpg\"

\"14.jpg\"

\"15.jpg\"

\"16.jpg\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-03 07:10:00
نظر دهید

۱ نظر
Mohammad Tehrani
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۲۹
با سلام

احتراماً به استحضار می رساند که بنده شب گذشته در قرعه کشی این دوره مسابقات موفق به دریافت جایزه گردیده ام لذا از شما در خواست دارم که بنده را راهنمایی کنید که به چه صورتی می توانم عکس های خود را تهیه کنمبا سپاس
Reply, Reply All or Forward | More
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر