فهرست
گزارش روز: هزینه حضور سه‌ساله کی‌روش در ایران؛ 22.5 میلیارد تومان!
گزارش روز: هزینه حضور سه‌ساله کی‌روش در ایران؛ 22.5 میلیارد تومان!

گزارش روز: هزینه حضور سه‌ساله کی‌روش در ایران؛ 22.5 میلیارد تومان!

آی‌اسپورت‌ ـ آنطور که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران امشب در برنامه بیست چهارده گفت مبلغ پیشنهادی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ برای ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال ایران رقمی در حدود 2 میلیون یوروست.

به گزارش آی‌اسپورت‌ کفاشیان در این  گفت‌وگو اعلام کرد که رقم قرارداد قبلی کی‌روش با فدراسیون فوتبال 2.5 میلیون دلار برای خود و دستیارانش بوده، کی‌روش بابت هر سال یک و نیم میلیون دلار خالص دریافتی داشته و یک میلیون دلار را نیز به عنوان دستمزد کادرش از فدراسیون دریافت کرده است. با این وصف 3 سال حضور کارلوس کی‌روش در ایران 7.5 میلیون دلار خرج روی دست فدراسیون گذاشته که این رقم  بیش از 22 میلیارد تومان می‌ شود، رقمی که یکجا به اندازه پاداش فیفا به فدراسیون فوتبال ایران بابت صعود به جام جهانی  است که البته کی‌روش طبق قرارداد از آن رقم نیز 800 هزار دلار را به عنوان پاداش برداشته است!

فدراسیون فوتبال با توجه به بار مالی وحشتناک پیشنهاد جدید کی‌روش که 2 میلیون یورو( 2.8 میلیون دلار) است به وی اعلام کرده که این افزایش بها را در پاداش قهرمانی جام ملت های آسیا لحاظ خواهد کرد و اما قصد ندارد آن را به صورت مستقیم به آقای سرمربی بدهد.

 پس باید در انتظار چالش بین فدراسیون و کی‌روش بود. مرد پرتغالی  نشان داده درباره مسائل مالی سختگیر و به قول کفاشیان فرست کلاس است ...

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-03 06:48:29
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۰
می خوان دقیقا بازی که مدیران تراکتور سره تونی آوردن سر این هم بیارن با بسته پیشنهادی جایزه دار
محسن
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
سال اولی که کیروش اومد دلار هزارو خورده ای بود از سال دوم به این ور دلار گرون شد که هنوز سال دوم هم نرخ ارز دولتی همون هزارو خورده ای بود این رقمو شما دارید با قیمت دلار امروز محاسبه میکنید که کاملا اشتباهه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر