فهرست
دونگا: سبک بازی نیمار با بارسلونا متفاوت است
دونگا: سبک بازی نیمار با بارسلونا متفاوت است

دونگا: سبک بازی نیمار با بارسلونا متفاوت است

آی اسپورت- قهرمان جهان در سال 94، نایب قهرمان 98 و سرمربی برزیل در جام جهانی، کارلوس دونگا در مصاحبه ای با مارکا راجع به شرایط برزیل صحبت کرد.

او گفت: \" واقعا جام جهانی خوبی است. خاص است زیرا جو ورزشگاه‌ها فوق‌العاده است و آب و هوای برزیل باعث شده تعداد گل‌ها بالا برود. تیم‌ها هجومی بازی می‌کنند و گل می‌زنند و گل‌های فراوانی تماشا کرده‌ایم.

پیروزی برزیل در یک چهارم مهم ترین چیز است. ولی درست است که نمایش‌های آنها باثبات نبوده و فراز و نشیب داشته ولی تا موقعی که در حذفی بالا بروند، فرصت پیشرفت وجود دارد.

نیمار بازیکن بسیار مهمی برای برزیل است. او بسیار متمرکز است و خوب بازی می‌کند و گل می‌زند. برای بازیکنی در این سطح، این که نه تنها موقعیت سازی می‌کند بلکه گلزنی می‌کند بسیار مهم است. او تفاوت ها را رقم می‌زند.

تفاوت زیادی بین نیمار برزیل و نیمار بارسا وجود دارد. سبک نیمار توپ گیری و دریبل زدن و گلزنی است ولی سبک بارسا پاس‌کاری با کمترین حمل توپ است. بنابراین، نیمار در بارسلونا توپ را بازی می‌دهد، مانند باقی بازیکنان. ولی در تیم ملی، نیمار آزادی بیشتری دارد و می‌تواند خلاقیت بیشتری از خود نشان دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-03 11:56:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر