فهرست
اتاق بحث: آلمان- فرانسه؛ پیش بینی کنید و نظر بدهید
اتاق بحث: آلمان- فرانسه؛ پیش بینی کنید و نظر بدهید

اتاق بحث: آلمان- فرانسه؛ پیش بینی کنید و نظر بدهید

آی اسپورت- هرچند از آخرین رویارویی دو تیم در جام های جهانی 28 سال می گذرد اما فرانسوی ها هنوز طعم تلخ دو شکست پیاپی در نیمه نهایی های جام های جهانی 1982 و 1986 مقابل ژرمن ها را فراموش نکردند. در دیدار نیمه نهایی جام جهانی 1982 که بسیاری آن را با برخورد شدید تونی شوماخر و پاتریک باتیستون به یاد می آورند، فرانسوی ها در مقطعی از بازی 3-1 از حریف پیش بودند اما پس از اینکه بازی 3-3 مساوی شد، آلمان در ضربات پنالتی به پیروزی رسید. چهار سال بعد، خروس ها خسته از دیدار پرتب و تاب مقابل برزیل در یک چهارم نهایی، 2-0 مغلوب آلمان شدند تا برای تجربه اولین حضور در فینال جام جهانی، مجبور شوند 12 سال صبر کنند.

اکنون دو تیم فردا شب در ماراکانا باید مقابل هم قرار بگیرند تا تکلیف یکی از تیم های نیمه نهایی را مشخص کنند؛ فرصتی که فرانسوی ها اگر از دست بدهند، شاید مجبور شوند برای به دست آوردن یک موقعیت دیگر برای انتقام، سه دهه دیگر صبر کنند.

به نظر شما، کدام تیم راهی نیمه نهایی خواهد شد؛ فرانسه یا آلمان؟

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-04 10:59:45
نظر دهید

۴ نظر
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۴
آلمان و فرانسه سبک بازی مشابهی دارن و در خط حمله با پاس های کوتاه و سریع به خوبی خطوط دفاعی رو باز می کنن.ولی پرسینگ خط هافبک آلمان کمی بیشتره و آلمان هافبک های خلاق تر و با تجربه تریی داره.دوست دارم آلمان صعود کنه
احمد
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۸
فرانسه نشان داده تیم با انگیزه و با برنامه است و در صورت استفاده از پارامترهای سرعت در خط حمله و استفاده از توانیی های کریم بن زما برنده بازی است.
رضا
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۳
این تیم آلمان نتیجه حداقل 10 سال تحولات اساسی و کار ریشه ای در زیرساختهای فوتبال این کشور است راهی که فرانسه به تازگی و حدود 2 سال است آغاز نموده بنظر من آلمان تا اینجای جام به مقدار مورد نیاز و بسته به شرایط حریف فوتبال خودش را نشان داده و در این بازی اوج فوتبال آلمان را خواهیم دید.
بنظرم آلمان با اختلاف حداقل 2 گل برنده میشود.
علی
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۲۹
فرانسه1-0 آلمان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر