فهرست
اتاق بحث: برزیل- کلمبیا؛ کدام تیم به نیمه نهایی می رسد؟
اتاق بحث: برزیل- کلمبیا؛ کدام تیم به نیمه نهایی می رسد؟

اتاق بحث: برزیل- کلمبیا؛ کدام تیم به نیمه نهایی می رسد؟

آی اسپورت- توپی که در دقیقه 120 دیدار برزیل- شیلی به تیتر دروازه سلسائو برخورد کرد، به شاگردان اسکولاری نشان داد که تا چه اندازه با حذف از جام جهانی فاصله داشتند. اگر آن توپ به سمت پایین برمی گشت و وارد دروازه می شد، همه امیدهای میزبان برای قهرمانی در خانه از دست می رفت اما آنها خوش شانس بودند که توانستند در ضربات پنالتی به پیروزی برسند. هرچند آنها هنوز هم تا رسیدن به جام راه دشواری در پیش دارند.

برزیلی ها فردا امشب باید مقابل کلمبیا، یکی از آماده ترین تیم های جام تا این مرحله قرار بگیرند؛ تیمی که حتی خوش بین ترین هواداران برزیل هم نمی توانند با اطمینان روی شکست شان شرط ببندند.

فکر می کنید برزیل می تواند کلمبیا را شکست بدهد یا شاهد یک شگفتی بزرگ خواهیم بود؟

  ۸  
آی اسپورت
2014-07-04 11:20:03
نظر دهید
۸ نظر
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
کلمبیا می تونه برای برزیل دردسر ساز باشه .چون بازیکنان فوق العاده پرسرعت و تاکتیک خیلی خوبی داره.کلمبیا می تونه با پاس های کوتاه و سریعی که توی چند بازی اخیر ازش دیدیم خط دفاعی برزیل رو بشکافه.جیمز رودریگز و آرمرو و زونیگا سرعت فوق العاده ای دارن که توی بازی با اروگوئه یه لحظه با جت اشتباه گرفتمشون.از طرف دیگه جکسون مارتینز قدرت تمام کنندگی بالایی داره و با سرعتی که داره می تونه روی پاس های عمقی خطر ساز باشه
احمد
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۴
به نظر می یاد تیم کلمبیا با ستارگان جوان و با انگیزه خود بازی سرنوشت ساز را به نفع خود تمام کند
کاووس
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
عجب اتاق بحثی!!! چرا هیشکی بحث نمی کنه؟؟؟
میلاد خون ابی
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۳
برزیل
MOHSEN.N
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
این اولین بازی هست که بدون استرس امتحانا می خوام ببینم و پیشبینی کنم و اس ام اس کنم به 2014.اومدم از نظرات دوستان استقاده کنم که پیش بینیم دقیق بشه اما کسی اینجا نیست که.
R.manouchehrzadeh@gmail.com
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۶
بدون کوچکترین شکى برزیل بازى رو میبره ! این یک قاعده ى بازیه ! شرایط روحى روانى بازى با شیلى با این بازى متفاوته ! عموما جنگ روانى عامل تاثیر گذارى تو بازى برزیل بوده و خواهد بود ! ولى کلمبیا قرار نیست شیلى و اروگوئه و آرژانتین باشه !
بهزاد
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
اگه از نظر فوتبالی بخواهیم نظر بدیم بدون شک کلمبیا یه سر و گردن از برزیل بالاتره و قطعا برنده است . اما شرایط جام جهانی برزیل توی برزیل همه رو به شک میندازه برزیل باید به شیلی هم میباخت اما همه دیدند که وقتی جام تو برزیله ، تصورش سخته که فکر کنیم بریل به جمع 4 تا تیم نره .
بهزاد
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
اگه یک به یک بخواهیم بررسی کنیم داوید اوسپینا از جولیو سزار بهتر بوده . کارلوس سانچز و ماریو یپس به گرد پای داوید لوییز و تیاگو سیلوا نمیرسند . پابلو آرمرو و خوان زونیگا خیلی از مارسلو و دنی آلوز بهتر بودند . امشب لوییز گوستاوو محرومه خوان کینترو و آبل آگیلار شبیه فرناندینیو و احتمالا رامیرز هستند . اما جایی که کلمبیا خیلی از برزیل سره حمله ی 2 تا تیمه جایی که اسکار و نیمار و هالک مقایسه میشن با جکسون مارتینز و خوان کوادرادو و جیمز رودریگز که کلمبیا وحشتناک بهتره تو این خط تئوفیلو گوتیرز هم از فرد خیلی بهتره . کلمبیا تو 6 نقطه بهتره 3 نقطه با هم برابرند . 2 نقطه هم برزیل بهتره . یعنی تو حالت عادی کلمبیا باید برنده باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر