فهرست
عادل فردوسی پور و یک اجرای دوست داشتنی/ چرا می خند؟!
عادل فردوسی پور و یک اجرای دوست داشتنی/ چرا می خند؟!

عادل فردوسی پور و یک اجرای دوست داشتنی/ چرا می خند؟!

آی اسپورت - برنامه شب گذشته بیست چهارده، پرسروصداترین قسمت این برنامه از زمان شروع به کار آن بود. عادل فردوسی پور در شب تعطیلی رقابت های جام جهانی، ابتدا علی کفاشیان و سپس سه مهره مهم تیم ملی در تورنمنت برزیل را روی صندلی های برنامه اش نشاند و گفتگوهای جالبی را انجام داد. صحبت های او با جواد نکونام، آندو تیموریان و مهرداد پولادی یکی از بهترین گفتگوهایی این مجری- تهیه کننده در ماه های اخیر بود. این در حالی است که او بر خلاف توانایی هایش در گزارش و اجرا، هرگز به عنوان یک مصاحبه کننده درجه یک شناخته نمی شود.

در طول برنامه دیشب، عادل بارها و بارها مشغول لبخندزدن شد. روحیه خوب او در هم صحبتی با ملی پوشان، بدون تردید ماحصل نمایش خوب آن ها در رقابت های جام جهانی بود. خیلی ها هنوز هم گفتگوی عادل با امیر قلعه نویی پس از حذف ناامیدکننده تیم ملی از رقابت های جامک ملت های آسیای 2007 و ناراحتی های دو نفره در جریان آن گفتگو را از یاد نبرده اند.

سوال نظرسنجی شب گذشته برنامه بیست چهارده، مربوط به تیم ملی و میزان رضایت هواداران از نتایج این تیم بود. فردوسی پور بارها نشان داد علاقه زیادی دارید که مردم به گزینه راضی بودن از این تیم رای بدهند. او که ظاهرا در پشت صحنه چند باری تا پای زمین خوردن پیش رفته و ملی پوشان را به خنده انداخته بود، با بیان ناخواستهعبارت بامزه و خاطره انگیزه «چرا می خند؟» سبب شد مهمانان اش بالاخره روی آنتن هم لبخند بزنند. در این برنامه و در کنار آندوی کم حرف و پولادی جدی، نکونام چند بار پا به پای عادل پیش رفت و در حاضرجوابی مقابل او کم نیاورد. به ویژه وقتی بحث به هاشم بیک زاده رسید و عادل از افرادی گفت که پیش بینی می کردند او مامور مهار مسی در جام جهانی باشد، جواد بلافاصله گفت :«شما که اصلا نمی گفتید!» و این جمله موجب شد بازیکنان و عادل همگی برای چند ثانیه به شدت لبخند بزنند.

۱ ۵  
آی اسپورت
2014-07-03 14:55:10
نظر دهید

۵ نظر
عباس
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
با این چرا می خند؟ چرا می خند؟ هاش که همیشه هم تکرار میکنه نابود میکنه تبریزی ها رو دمش گرم از هیچکس نمیترسه
۱
علی رضا (United Kingdom)
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۳
با کی کار داری؟
۱
شما هم که خایه مالانید!
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۵
بمالید!
۱
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
هر جا حرف رسوایی مالی یا چاپیدن پول بیت المال است نام لنگ پول لیس می درخشد .(مثل همیشه پس از اون هم حمایتهای مسخره ناعادل لنگی پور شروع میشه میخواد این افتضاحات رو توجیح کنه و حاشیه های لنگ و جمع کنه و افکار عمومی رو به سخره بگیره ، به خدا اگر مدیران استقلال این افتضاحات و به بار آورده بود بیچارش میکردن از رسانه ها و برنامه لنگی نود و فدراسییون و همه)
۱
خراب مورینیو
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
دنیا توی این لحظات چه شادی هایی داره .... ما چه شادی هایی داریم .... میخند ؟؟؟؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر