فهرست
گزارش روز: دنی آلوس و شبکه های اجتماعی
گزارش روز: دنی آلوس و شبکه های اجتماعی

گزارش روز: دنی آلوس و شبکه های اجتماعی

آی اسپورت - دنی آلوس مدافع تیم ملی برزیل و باشگاه بارسلونا شخصیت جالبی دارد. او بسیار شوخ و فعال است. آلوس در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی نیز همیشه حضور پر رنگی داشته است.

او بیش از 2 میلیون هوادار در دنیای مجازی دارد که روزانه او را دنبال می کنند و همه ی پست های او را مورد مطالعه قرار می دهند.

آلوس در شبکه های اجتماعی معمولا عکس هایی از هم تیمی ها، دوستان و خانواده اش را قرار می دهد و یا برنامه های تبلیغاتی خودش را با هوادارانش با اشتراک می گذارد.تصاویری که دنی آلوس از خودش به اشتراک می گذارد، معمولا بسیار عجیب و غریب است. او با نوع خاصی از پوشش و یا با نوع خاصی از استایل در عکس هایش ظاهر می شود که همین مسئله باعث جذابیت فعالیت او در شبکه های اجتماعی شده است.آلوس در مورد فعالیتش در شبکه های اجتماعی می گوید: \" سعی می کنم در شبکه های اجتماعی هر چیزی را که در لحظه به ذهنم می رسد، با هوادارانم به اشتراگ بگذارم. همه ی عکس ها و تیپ های خنده دارم به طور لحظه ای در ذهن من شکل می گیرند.\"

مدافع باشگاه بارسلونا پس از آن حرکت منحصر به فردش در بازی مقابل ویارئال در برابر هوادار نژاد پرستی که به سمتش موز پرتاب کرده بود، هواداران بسیار بیشتری را در شبکه های اجتماعی پیدا کرده است. هر فردی که آلوس را در دنیای مجازی دنبال کند، مطمئنا از ابتکارات و خلاقیت های این بازیکن برزیلی لذت خواهد برد.

     
آی اسپورت
2014-07-03 15:07:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر