فهرست
علت عدم تمدید قرارداد خلعتبری از زبان رحیمی/ جدایی اش هم به نفع ما بود هم خودش!
علت عدم تمدید قرارداد خلعتبری از زبان رحیمی/ جدایی اش هم به نفع ما بود هم خودش!

علت عدم تمدید قرارداد خلعتبری از زبان رحیمی/ جدایی اش هم به نفع ما بود هم خودش!

آی اسپورت-علیرضا رحیمی مدیرعامل سرخپوشان امروز پس از آنکه موفق شد نیلسون را در تیمش نگه دارد درباره علت  عدم تمدید قرارداد خلعتبری هم سخن گفت. او با اعلام اینکه این جدایی هم به نفع خلعتبری و هم به نفع پرسپولیس خواهد بود گفت: ما همیشه از قوانین بین‌المللی پیروی می‌کنیم اما قراردادی که مربوط به خلعتبری است یک قرارداد مربوط به عجمان و یک قرارداد مربوط به خودش است. من معتقدم خلعتبری برای باشگاه زحمت کشیده و باید زحمات او را جبران کرد اما به هر حال مشکلاتی بابت قراردادش وجود دارد و چک‌هایی دست ایشان داریم. 
رحیمی اضافه کرد: مبلغ قابل توجهی را ما باید به عجمان بدهیم. شاید برخی از حرف‌ها در مورد خلعتبری باشد اما ما هم همه چیز را بررسی می‌کنیم. برای من هم هیچ کاری ندارد که 4 یا 5 بازیکن بزرگ بگیرم و بهترین‌ها را بیاورم حتی می‌توانم بهترین‌‌های دنیا را بیاورم اما پولش را باید چطوری بدهیم؟ باید به فکر این موضوع باشیم. نمی‌شود فقط قرارداد ببندیم قرارداد بستن کاری ندارد خیلی خیلی آسان است ولی پولش را باید بدهیم ما باید قراردادی ببندیم که پولش را بدهیم.

مدیرعامل سرخپوشان اضافه کرد: ما 250 هزار دلار به عجمان بدهکاریم و باید پولی را هم بابت بدهی به این تیم بدهیم چون جریمه شده‌ایم. ما دوست داریم خواسته‌های دایی را عملی کنیم اما این مشکلات هم وجود دارد. از قرارداد عجمان 250 هزار دلار مانده و توافق شده که در قبال هر ماه 50 هزار دلار اضافه شود این وسط بحث تخفیف خلعتبری نیست قرارداد ایشان با ما یک میلیارد و 700 میلیون تومان بوده ما دنبال تخفیف از خلعتبری نبودیم اما ایشان 30 الی 40 درصد از پولش را می‌خواست ایشان حتی از ما چک هم داشت باید چکار می‌‌کردیم؟ این موضوع الان دردسرساز شده است. خلعتبری حرف درستی می‌زند و به ایشان بدهی داریم اما مشکلاتی هم وجود دارد ما می‌گوییم خلعتبری درست می‌گوید اما چطور این پول‌ها را باید بدهیم. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-03 15:30:44
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
یک میلیون و 800 هزار یورو، میشه حدود 8 میلیارد که تقسیم بر 6 میلیون بکنی میشه حدود 1300، یعنی میشه به 1300 زوج جوان وام ازدواج داد! وامی که خیلی میتونه کمک کنه به جوانها، به ترغیب جوان ها برای ازدواج برای جلوگیری از فساد جنسی ، برای فرزند آوری و .... الان اگر بخواهی وام بگیری پدرتو در میارن! آخر هم میگن نمیدیم! تازه اگر این پول وام داده بشه این پول بر میگرده ولی الان چی؟! این نماینده هایی که طرح زندانی کردن مردمو به خاطر کمبود بچه! میدن کجان؟! این حیف و میل و میبینن؟--- به خدا من ریالی راضی نیستم،اگر به قیامتی هم اعتقاد دارین!
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
متاسفانه مدیران غیرفوتبالی بیشترین بدهی را به استقلال پرسپولیس وارد کردن این غیر فوتبالی مدیرانی هستند که فقط برای خودنمایی و جلب توجه بین مردم شروع میکنند به هزینه کردن و وقتی که به مشکل میخورند استعفا میدهند و باشگاه را با بدهکاری رها میکنند اگر این مدیران مقدار کمی هم با فوتبال و اقتصاد فوتبال آشنا بودن این مشکلات به مراتب کمتر بود
خبر مهم
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۰
من یکی از فامیلای خلتبری م خلتبری احتمالا به استقلال برود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر