فهرست
برادرِ لوکاکو: ویلموتس مربی بزرگی نیست!
برادرِ لوکاکو: ویلموتس مربی بزرگی نیست!

برادرِ لوکاکو: ویلموتس مربی بزرگی نیست!

آی اسپورت - جردن لوکاکو دفاع چپ بلژیکی تیم فوتبال لاتزیو از مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران انتقاد کرد و گفت او را یک مربی بزرگ نمی‌داند.

در جریان رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ که خیلی‌ها معتقد بودند؛ تیم ملی بلژیک با در اختیار داشتن ستاره‌هایی مانند ادن ازار، روملو لوکاکو، تیبو کورتوا و کوین دی بروینه جزو بخت‌های اول قهرمانی است، این تیم که تحت هدایت مارک ویلموتس قرار داشت، در مرحله یک چهارم نهایی به ولز باخت و حذف شد. یکی از کسانی که بعد از آن ناکامی هدف بیشترین انتقادات واقع شد، جردن لوکاکو بود و ظاهراً این موضوع هنوز هم مدافع ۲۵ ساله لاتزیو را آزار می‌دهد، هرچند او معتقد است دلیل ناکامی شیاطین سرخ فوتبال ملی اروپا، نداشتن یک مربی کارکشته بوده است.

جردن لوکاکو در یک مصاحبه با شبکه Eleven Sports گفت: من می‌دانم که در یورو ۲۰۱۶ خوب نبودم، اما الان ما در چه سالی قرار داریم؟ ۲۰۲۰. من تا چند وقت دیگر باید درگیر این موضوع باشم؟

برادر مهاجم اینتر، در انتقاد از عملکرد مارک ویلموتس هم اظهار داشت: اگر ما آن سال قهرمان یورو شده بودیم، برخی مدعی می‌شدند که این قهرمانی به لطف حضور ویلموتس بوده است که در آن صورت او خوش شانس بود. آن تیمی که ما در یورو ۲۰۱۶ داشتیم، تیمی یکدست بود، اما هیچکسی نبود که آن را درست هدایت کند. مارک ویلموتس به نظر من اصلاً مربی بزرگ و فوق‌العاده‌ای نیست. با وجود آن بازیکنانی که او در اختیار داشت، تنها تاکتیک برای بازی ما این بود که توپ را به ادن ازار پاس بدهیم. او نتوانست یک تیم درست و حسابی بسازد و این جای تأسف دارد، البته این موضوع عملکرد ضعیف من در یورو را تغییر نمی‌دهد.

۲    
آی اسپورت
2020-02-15 11:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر