فهرست
نیمار: مهم قهرمانی است، نه زیبا بازی کردن
نیمار: مهم قهرمانی است، نه زیبا بازی کردن

نیمار: مهم قهرمانی است، نه زیبا بازی کردن

آی اسپورت- نیمار، ستاره تیم ملی برزیل، اعلام کرد اگر می خواهند در رقابت های جام جهانی به قهرمانی برسند، نباید به فکر ارائه بازی های زیبا باشند و در مقابل باید به گرفتن نتیجه فکر کنند.

شاگردان اسکولاری با پیروزی مقابل شیلی، به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 صعود کردند و بسیاری همچنان آنها را مدعی اصلی فتح جام می دانند اما آنها هنوز نتوانسته اند نمایش های جذابی ارائه بدهند.

با این وجود، نیمار معتقد است که اولویت برای سلسائو، پیروزی در بازی هاست، نه ارائه نمایش های دیدنی و تاکید کرد که بهترین راه برای رسیدن به فینال این است که از فرصت های شان استفاده کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" همیشه نمی توانید از بازی های تان لذت ببرید و در بازی های به پیروزی های 4-0 و 5-0 دست پیدا کنید. این روزها فوتبال دشوار شده است. تیمی که بیشتر از موقعیت هایش استفاده کند، در نهایت به پیروزی می رسد.

من به دنبال نمایش دادن نیستم. این آخرین چیزی است که ما به آن فکر می کنیم. ما اینجا نیستیم که هواداران را سرگرم کنیم. ما اینجاییم که تا پایان مسیر را برویم؛ تا زمانی که بتوانیم به قهرمانی برسیم. اگر برزیل با نتیجه 1-0 هم به پیروزی برسد، من راضی خواهم بود. این فوق العاده است.\"

نیمار همچنین در مورد استفاده اسکولاری از سیستم های مختلف، گفت:\" من می توانم در هر سیستمی بازی کنم. ما مربی فوق العاده ای داریم که کارش این است که تصمیم بگیرد تیم چطور بازی کند. با یا بدون مهاجم نوک، ما باید فوتبال بازی کند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-03 17:26:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر