فهرست

ریو فردیناند: پوگبا بهترین هافبک دنیا خواهد شد

آی اسپورت- ریو فردیناند، مدافع باتجربه انگلیسی، معتقد است که پل پوگبا می تواند به یکی از بهترین هافبک های دنیا تبدیل شود.

این ستاره فرانسوی که در سال 2012 از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست، در دو فصل اخیر یکی از ستاره های اصلی بیانکونری بوده و نقش زیادی در قهرمانی های پیاپی این تیم در سری آ داشت.

پوگبا در جام جهانی هم نمایش های خوبی ارائه داد و اکنون چلسی به دنبال به خدمت گرفتن اوست؛ در چنین شرایطی، فردیناند او را یکی از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال در سال های آینده می داند.

او به بی بی سی گفت:\" قبل از اینکه پل از منچستریونایتد جدا شود، به من گفت که می خواهد بهترین بازیکن دنیا شود. نمی دانم این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر اما مطمئنم که او می تواند به بهترین هافبک دنیا تبدیل شود.

علاوه بر کیفیت بالای او، نقطه قوت پوگبا، اعتماد به نفس بالایش است. او با جدایی از منچستریونایتد، به یکی از بهترین باشگاه های دنیا رفت. او علی رغم اینکه تنها 19 سال داشت اما به دنبال یک فرصت بزرگ بود. او برای انجام این کار به خودش روحیه داد و این برای بازیکنی در این سن اتفاق بزرگی است. او دیگر به پشت سرش هم نگاه نکرد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-03 17:48:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر