فهرست
تراکتور نکونام را دور زد/ توافق نهایی با ویسی؟
تراکتور نکونام را دور زد/ توافق نهایی با ویسی؟

تراکتور نکونام را دور زد/ توافق نهایی با ویسی؟

آی اسپورت - عبدالله ویسی، احتمالا فصل بعد سرمربی تراکتورسازی خواهد بود. جواد نکونام، در روزهای گذشته مذاکرات اولیه برای هدایت تراکتورسازی را انجام داد و حتی با این تیم به توافق هم رسید اما امروز مدیران باشگاه در چرخشی ناگهانی، سراغ عبدالله ویسی رفتند. نکونام حتی دستیارانش را برای هدایت تراکتورسازی انتخاب کرده بود اما به نظر می‌رسد اوضاع، کاملا به ضرر او تغییر کرده است.

آجرلو و ویسی، امروز با هم پای میز مذاکره نشستند و به توافق رسیدند. توافقی که ویسی می‌گوید تا یکی دو روز دیگر به قرارداد می‌رسد: «صحبت‌های اولیه را با تیم تراکتورسازی انجام دادم و با این تیم به توافقات خوبی هم رسیدم. اگر مشکل خاصی پیش نیاید، یکی دو روز دیگر قراردادم را با تراکتورسازی نهایی خواهم کرد. در حال حاضر با آقای آجورلو سر مسائل کلی به توافق رسیدیم و صحبت‌های خوبی هم انجام دادیم. آقای آجورلو نیز قول‌های خوبی درباره تیم به من داده است.»

اولین تجربه سرمربیگری نکونام، احتمالا به زمان دیگری موکول خواهد شد. حداقل اینکه فعلا در تبریز، ویسی شانس بیشتری از او برای نشستن روی نیمکت تراکتورسازی دارد و تیم محروم از نقل و انتقالات، تصمیم گرفته نیمکتش را به مربی بسپارد که کارنامه‌اش در زمینه کار با جوانان، قابل دفاع است. هر چند موفقیت ویسی در جو تبریز، چالش بزرگی برای او خواهد بود.

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-05-16 14:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۵ نظر
ساسان
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
بدم یاد ازشون به شدت ولی خدایی انتخاب عاقلانه تریه ...
۴
۴ جهانی شده کیسه روانی شده
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
کیسه های دیپورتی خخخخ
۳
یوسف
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۴۳
با اینکه نشون داد پارسال مربی تیمهای پرطرفدار نمیتونه باشه ولی شرایط تراکتور امسال با سپاهان پارسال فرق میکنه. امسال مجبوریم توقعاتمون رو از تیم پایین بیاریم. در حالی که ویسی سپاهانی که میتونست بازیکن باتجربه بگیره رو جوون کرد.
۳
دلتن
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
فقط گل محمدی
فرامرز
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
ویسی به واسطه تجربه داشتن از نکونام گزینه بهتریست. اما این فصل نشان داد توانایی کنترل حاشیه در تیم پرطرفداری مانند سپاهان را ندارد، حواشی تراکتور بمراتب از سپاهان بیشتر است. ویسی با تیمهای جنوبی بهتر کار میکند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر