فهرست
سوال روز؛ پس کی نوبت ترشتگن می‌رسد؟
سوال روز؛ پس کی نوبت ترشتگن می‌رسد؟

سوال روز؛ پس کی نوبت ترشتگن می‌رسد؟

آی اسپورت - یوواخیم لوو طی یک ماه اخیر سه بازیکن باتجربه بایرن مونیخ را از ترکیب تیم ملی آلمان کنار گذاشت اما علیرغم این تصمیم جنجالی نیز مانوئل نویر همچنان انتخاب اول اوست و در حال حاضر که تغییری در این روند ایجاد نشده است.

عملکرد بسیار خوب مارک آندره تراشتگن باعث شده بسیاری وی را لایق حضور در ترکیب ثابت ژرمن ها بدانند، اما یوواخیم لوو هنوز تمایلی به تغییر تصمیم خود نشان نداده است. البته تراشتگن در دیدار دوستانه چند روز قبل آلمان مقابل صربستان به میدان رفت اما حضور نویر در ترکیب اصلی مقابل هلند نشان می دهد حداقل در دیدارهای حساس، کاپیتان ۳۲ ساله آلمان و بایرن مونیخ انتخاب اول یوواخیم لوو است.

گرچه دیشب نویر روی دو گل دریافتی مقابل هلند مقصر نبود، اما شاید تراشتگن که در فصل جاری بارها با واکنش های خیره کننده دروازه بارسلونا را نجات داده است، می توانست حداقل روی یکی از گل ها عکس العمل نشان دهد.

نویر در ماه های اخیر کمی دچار افت شده و بعد از نمایش نامطلوب در جام جهانی روسیه، وی در دیدار برگشت مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان با لباس بایرن نیز عملکرد خوبی نداشت و روی گل اول سادیو مانه مقصر بود. ممکن است با ادامه این روند، انقلاب یوواخیم لوو به زودی درون دروازه را نیز تغییر دهد و تراشتگن جای نویر را بگیرد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-03-25 15:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۹
همین نویر دیشب 2 تا سیو عالی داشت که باید گل میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر