فهرست

کی روش: سپاهان باعث خط خوردن امید ابراهیمی از تیم ملی شد

آی اسپورت- هافبک دفاعی تیم فوتبال سپاهان، دلیل ترک این باشگاه و دعوت به استقلال تهران را عدم حمایت این باشگاته در ماجرای خط خوردن از تیم ملی عنوان کرده بود. این ادعا امشب از سوی خود کارلوس کی روش تایید شد. او در کنار توضیح خط زدن چند بازیکن، به تعریف شدن سیستمی برای آنالیز دقیق همر مهره نیز اشاره کرد: 

«امید ابراهیمی جایش را در تیم ملی از دست داد به این خاطر که سپاهان حاضر به ترخیص بازیکنانش نشد. او یکی از بازیکنانی بود که من بسیار به او اعتماد داشتم اما آقای کرانچار اجازه ندارد من او را در اردو داشته باشم و به همین خاطر من به دنبال بازیکنان دیگری رفتم. حامد لک در اردوی ما حضور داشت. او یکی از بااستعدادترین هاست. البته در آینده باید بخش هایی از بازی اش را تقویت کند. دوست دارم در مورد بیرانوند هم حرف بزنم. دروازه بان 21 ساله ای که هیچ تجربه ملی ندارد اما به تیم ملی دعوت شده است. اگر بدون توجه به لیگ او را دعوت کردم ، پس اگر به لیگ دقت کنم دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد؟!

ما سیستم آنالیز ویدئویی را در فدراسیون راه انداخته ایم و از آن استفاده می کنیم. ما تمام بازی های لیگ را می بینیم و حتی سیستمی را به راه انداخته ایم به نام آنالیز عمودی برای مشاهده بازی تک تک بازیکنان. مثلا امید ابراهیمی، آندو تیموریان و یا رضا حقیقی. همه بازیکنان حاضر در این پست. من تک تک واکنش های آن ها در بازی های مختلف را دیده ام».  

 

     
آی اسپورت
2014-07-04 00:20:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر