فهرست
کی روش : پاکت پیشنهاد فدراسیون را هنوز باز نکرده ام!/ امیدوارم به توافق برسیم
کی روش : پاکت پیشنهاد فدراسیون را هنوز باز نکرده ام!/ امیدوارم به توافق برسیم

کی روش : پاکت پیشنهاد فدراسیون را هنوز باز نکرده ام!/ امیدوارم به توافق برسیم

آی اسپورت - یکی از بخش های پایانی صحبت های کی روش در برنامه بیست چهارده، این امیدواری را ایجاد کرد که او به کارش در فوتبال ایران ادامه دهد. کی روش بالاخره امروز از فدراسیون پیشنهاد دریافت کرده اما هنوز آن را نخوانده است : 

«شفاف بگویم، هنوز هیچ توافقی با هیچ جا انجام نداده ام. در 11 ماه گذشته آماده بودم که این قرارداد را انجام دهم ولی مقدور نشد. حالا دیگر زمان صحبت از این حرف ها نیست. امروز ساعت 7 بعدازظهر یک پیشنهاد مکتوب از فدراسیون دریافت کرده ام. به فدراسیون گفته ام در مورد این پیشنهاد فکر کرده ام و در اسرع وقت نظراتم در مورد آن را خواهم گفت. امیدوارم که بتوانیم به توافق برسیم. اگر این مقدور نبود هم می خواهم از رئیس فدراسیون برای ایجاد فرصت سرمربیگری تیم ملی ایران تشکر کنم. آرزوی من حضور در جام جهانی بود و ایران و کفاشیان این فرصت را به من دادند. تمامی قدردانی ام را به خاطر این فرصت ابراز می کنم. تقاضای او از من صعود به جام جهانی بود. هدف بعدی ما اوردن شادی اعتبار به فوتبال ایران بود. هدف اصلی یک مربی هم همین است. هدف اصلی ما خوشحالی مردم است. همیشه علاقه ام برای ماندن را ابراز کرده ام. امیدوارم که این پیشنهاد هیچ مانعی برای توافق نداشته باشد. اگر به هر دلیلی این اتفاق نیافتاد، من باز هم از مردم تقدیر می کنم و همانطور که آمدنم در صلح رخ داد، می خواهم رفتنم هم در صلح باشد.

همه گمانه زنی ها در مورد وضعیت مالی من درست نیست. ارقام رسانه ها به هیچ وجه صحت ندارد. تا زمانی که من مکتوب جواب بدهم، هیچ درخواست مالی از فدراسیوت نکرده ام. همیشه به کفاشیان گفته ام برای من مهم بازیکن ها و زمین تمرین هستند. من امروز یک پاکت دریافت کرده ام و هنوز بازش نکرده ام! از همین جا اعلام می کنم هر پیشنهادی به لحاظ مالی باشد، روی آن بحث نمی کنم، منوط به اینکه برنامه تمرین تیم مشخص شود. آرزوی من شبیه آرزوی هر ایرانی دیگری است. قهرمانی در جام ملت ها». 

     
آی اسپورت
2014-07-04 00:38:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر