فهرست
مارادونا: ایگواین نباید در ترکیب اصلی آرژانتین قرار بگیرد
مارادونا: ایگواین نباید در ترکیب اصلی آرژانتین قرار بگیرد

مارادونا: ایگواین نباید در ترکیب اصلی آرژانتین قرار بگیرد

آی اسپورت- دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، از الخاندرو سابه یا، سرمربی آلبی سلسته خواست در دیدار برابر بلژیک به گونسالو ایگواین بازی ندهد.

مهاجم ناپولی در رقابت های جام جهانی نمایش های چندان خوبی ارائه نداد و مارادونا معتقد است که او نباید در دیدار حساس مقابل بلژیک، از ابتدا به میدان برود.

او به خبرنگاران گفت:\" ایگواین تاکنون نتوانسته انتظارات را برآورده کند و نمایش ضعیفی داشت؛ به همین دلیل از سرمربی تیم می خواهم که به او بازی ندهد و حداقل یک بازی رودریگو پالاسیو را به میدان بفرستد.\"

برخلاف ایگواین که نمایش ضعیفی در برزیل داشت، لیونل مسی درخشید و به تنهایی بار تیم را بر دوش می کشد اما مارادونا معتقد است که آرژانتین در مسی خلاصه نمی شود:\" کاملاً مخالف این نظر هستم که آرژانتین تنها وابسته به مسی است. همه بازیکنان آرژانتین برابر سوئیس بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما ما در بعضی از پست‌ها بازیکن خوب نداریم.

ما یک تیم یکدست و خوبی داریم و فقط به مسی وابسته نیستیم با این حال باید این نکته را بگویم که تا الان فقط از ۴۰ درصد توان خود استفاده کرده ایم. ما بازیکنانی داریم که هنوز نمایش واقعی خود را ارائه ندادند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-04 00:48:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر